środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Egzamin Karate Kyokushinkai w Turku

Egzamin Karate Kyokushinkai w Turku
 

W dniu 26 marca 2021 roku w Turkowskiej hali sportowo - widowiskowej odbył się coroczny egzamin na wyższe kasy karate kyokushinkai, który tym razem zgromadził tylko 121 osobowa grupę zawodników.

Egzamin odbył się zgodnie z wymaganiami Światowej Organizacji Karate w Japonii i obejmował testy sprawnościowe, techniczne, kata, walki full Contact w zależności od tego na jaki pas się zdawało. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan ( BC WKO ), sensei Daniel Pakuła i Waldemar Mila oraz Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz i Eryk Kędziora. Wszyscy zdający zaliczyli egzamin z wynikiem pozytywnym i niebawem otrzymają specjalne certyfikaty potwierdzające posiadany stopień KYU, najmłodszy zdający miał 6 lat. Gminę Tuliszków reprezentowało 14 zawodników, którzy otrzymali zgody na udział w egzaminie.

reklama

Wszystko odbyło się zgodnie z reżymem sanitarnym opracowanym przez Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.  Teraz przed sportowcami Puchar Wielkopolski w kumite, który zostanie rozegrany tym, razem w Turku .

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

z dzisiaj
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama