sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu Kadry Narodowej

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu Kadry Narodowej
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie Julia Kocimska i Jan Antoniewicz wraz z trenerem uczestniczyli w kilkudniowym zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w Piasecznie k/ Warszawy połączonym z campem szkoleniowym który prowadził medalista Mistrzostw Europu i piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Przemysław Matyjaszek.

Kilkudniowe zgrupowanie poświęcono na szkoleniu techniczno – taktycznym w stójce jak i w parterze które prowadził trener KN Juniorów Młodszych Tomasz Jopek oraz brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu Marian Tałaj.  Podczas zgrupowania odbywały się dwie jednostki treningowe poświęcone na doskonalenie technik rzutów i technik w parterze oraz walki szkoleniowe.

reklama

Wyjazd wspierał Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, Tomasz Galnc, firma PosGlanc, Instal-Trans - Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.
Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i...

Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży z...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama