sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

11°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu Kadry Narodowej

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu Kadry Narodowej
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie Julia Kocimska i Jan Antoniewicz wraz z trenerem uczestniczyli w kilkudniowym zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w Piasecznie k/ Warszawy połączonym z campem szkoleniowym który prowadził medalista Mistrzostw Europu i piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Przemysław Matyjaszek.

Kilkudniowe zgrupowanie poświęcono na szkoleniu techniczno – taktycznym w stójce jak i w parterze które prowadził trener KN Juniorów Młodszych Tomasz Jopek oraz brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu Marian Tałaj.  Podczas zgrupowania odbywały się dwie jednostki treningowe poświęcone na doskonalenie technik rzutów i technik w parterze oraz walki szkoleniowe.

reklama

Wyjazd wspierał Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, Tomasz Galnc, firma PosGlanc, Instal-Trans - Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy z całego kraju walczyli w...

Zawodnicy z całego kraju walczyli w Ogólnopolskim...

9 mrz.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach Kadry...

9 mrz.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani na...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani na konsultacje...

22 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama