sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Dobry występ zawodników KSiSW na Mistrzostwach Polski

Dobry występ zawodników KSiSW na Mistrzostwach Polski
 

W dniu 8 maja 2021 roku w Nakle Śląskim odbyły się Mistrzostwa Polski w których uczestniczyły reprezentacje 45 Klubów ( ponad 220 zawodników ) i były to jednocześnie Kwalifikację do Mistrzostw Europy. W tej prestiżowej imprezie wystąpili zawodnicy KSiSW Turek z sekcji Turek i Tuliszków.

W zawodach spośród zawodników KSiSW najlepiej spisał się Marcel Rosiak i Filip Konefał stając na najwyższym stopniu podium i tym samym po raz kolejny zdobyli tytuł Mistrza Polski w swoich kategoriach wagowych, a nie było to łatwo, gdyż drabinki były liczne i mocno obsadzone. Na najniższym stopniu podium stanęli Julita Stanisławska i Artur Kaczmarek ( który swój sukces okupił kontuzją) w królowej kategorii „open” Full Contact. Tuż poza podium tym razem znalazła się debiutująca Aleksandra Zająć, która ostatni swój pojedynek w swojej kategorii wagowej przegrała w drugiej 2 minutowej dogrywce .

reklama

W klasyfikacji generalnej Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku został V-ce Mistrzem Polski potwierdzając, że jest jednym z najlepszych Klubów w Polsce. Zarządu Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku, Burmistrza Tuliszkowa, PGKiM Turek, Getec Polska, Radnego Miejskiego Pawła Kwiatkowskiego , Buderus Pompy Ciepła-Tomasz Rosiak , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, , Firma Maks-Sport-Maksymilian Majchrzak, PSB Mrówka Turek, trenera shihan BC Japan Dariusza Jasiakiewicza5 dan i Daniela Pakuły 3 dan.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Udany występ lekkoatletów z powiatu na...

Udany występ lekkoatletów z powiatu na Mistrzostwach...

14 wrz.
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama