środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

22°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold
 

W dniach 14 do 16 maja w Pobierowie nad Morzem Bałtyckim odbyło się II zgrupowanie Kyokushinkai Karate w którym uczestniczyli zawodnicy sekcji Tuliszków , Grzymiszew i Turek powołani przez Okręgowy Związek Karate w Poznaniu do kadry. Wspaniała pogoda i super atmosfera przyczyniły się do przeżycia niezapomnianych wspomnień na tym szkoleniu.

Zawodnicy zostali zakwaterowani w pensjonacie Sternik 100 od hali sportowej i 500 metrów od Morza. Przez trzy dni zawodnicy karate trenowali elementy walki kontaktowej i kata. ale był również czas na wycieczki, kosztowanie wspaniałych lodów i innych frykasów. Zgrupowanie zakończono turniejem Amberd Gold w którym nasi zawodnicy zdobyli 36 medali swoich kategoriach wagowych. Naszymi sportowcami opiekowali się trenerzy i instruktorzy w osobach shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan i Jacek Kordylewski 3 kyu.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie Klubu dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa, firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, OZK Poznań. Zapraszamy do sekcji Klubu nabór uzupełniający karate kyokushin ( full Contact i lekki kontakt ), Kickboxing, Judo, Krav Maga, Yoga – profesjonalni trenerzy Czekaja na nowoczesnej sali stylizowanej na japoński DOJO.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy...

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW...

z wczoraj
Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

19 czerw.
Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama