piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold
 

W dniach 14 do 16 maja w Pobierowie nad Morzem Bałtyckim odbyło się II zgrupowanie Kyokushinkai Karate w którym uczestniczyli zawodnicy sekcji Tuliszków , Grzymiszew i Turek powołani przez Okręgowy Związek Karate w Poznaniu do kadry. Wspaniała pogoda i super atmosfera przyczyniły się do przeżycia niezapomnianych wspomnień na tym szkoleniu.

Zawodnicy zostali zakwaterowani w pensjonacie Sternik 100 od hali sportowej i 500 metrów od Morza. Przez trzy dni zawodnicy karate trenowali elementy walki kontaktowej i kata. ale był również czas na wycieczki, kosztowanie wspaniałych lodów i innych frykasów. Zgrupowanie zakończono turniejem Amberd Gold w którym nasi zawodnicy zdobyli 36 medali swoich kategoriach wagowych. Naszymi sportowcami opiekowali się trenerzy i instruktorzy w osobach shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan i Jacek Kordylewski 3 kyu.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie Klubu dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa, firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, OZK Poznań. Zapraszamy do sekcji Klubu nabór uzupełniający karate kyokushin ( full Contact i lekki kontakt ), Kickboxing, Judo, Krav Maga, Yoga – profesjonalni trenerzy Czekaja na nowoczesnej sali stylizowanej na japoński DOJO.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama