sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold

KSiSW na zgrupowaniu i turnieju Amberd Gold
 

W dniach 14 do 16 maja w Pobierowie nad Morzem Bałtyckim odbyło się II zgrupowanie Kyokushinkai Karate w którym uczestniczyli zawodnicy sekcji Tuliszków , Grzymiszew i Turek powołani przez Okręgowy Związek Karate w Poznaniu do kadry. Wspaniała pogoda i super atmosfera przyczyniły się do przeżycia niezapomnianych wspomnień na tym szkoleniu.

Zawodnicy zostali zakwaterowani w pensjonacie Sternik 100 od hali sportowej i 500 metrów od Morza. Przez trzy dni zawodnicy karate trenowali elementy walki kontaktowej i kata. ale był również czas na wycieczki, kosztowanie wspaniałych lodów i innych frykasów. Zgrupowanie zakończono turniejem Amberd Gold w którym nasi zawodnicy zdobyli 36 medali swoich kategoriach wagowych. Naszymi sportowcami opiekowali się trenerzy i instruktorzy w osobach shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan i Jacek Kordylewski 3 kyu.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie Klubu dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa, firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, OZK Poznań. Zapraszamy do sekcji Klubu nabór uzupełniający karate kyokushin ( full Contact i lekki kontakt ), Kickboxing, Judo, Krav Maga, Yoga – profesjonalni trenerzy Czekaja na nowoczesnej sali stylizowanej na japoński DOJO.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.
XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai...

XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai przeszedł...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama