sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Dbają o ciało ale także o umysł w UKS Judo Tuliszków

Dbają o ciało ale także o umysł w UKS Judo Tuliszków
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie oprócz przygotowań techniczno-taktycznych z Olimpijczykiem Marianem Tałajem szkolą się także od strony mentalnej, dbając o ciało ale także o umysł. 

W ubiegły czwartek odbyli kolejne warsztaty z psychologiem sportowym. Podczas pierwszych zajęć skupiono się na wprowadzeniu tematyki oraz problemów podczas startów, podczas czwartkowego spotkania skupiono się głównie na metodach koncentracji oraz relaksacji na treningach jak i podczas startu w turnieju. Zawodnicy podzieleni na grupy otrzymali także zadania i wskazówki do praktykowania w dniu codziennym.

reklama

Wszystkie akcje wspiera sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc, InstalTrans - Andrzejewscy.

Prezes klubu - Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.
Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i...

Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży z...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama