środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Dbają o ciało ale także o umysł w UKS Judo Tuliszków

Dbają o ciało ale także o umysł w UKS Judo Tuliszków
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie oprócz przygotowań techniczno-taktycznych z Olimpijczykiem Marianem Tałajem szkolą się także od strony mentalnej, dbając o ciało ale także o umysł. 

W ubiegły czwartek odbyli kolejne warsztaty z psychologiem sportowym. Podczas pierwszych zajęć skupiono się na wprowadzeniu tematyki oraz problemów podczas startów, podczas czwartkowego spotkania skupiono się głównie na metodach koncentracji oraz relaksacji na treningach jak i podczas startu w turnieju. Zawodnicy podzieleni na grupy otrzymali także zadania i wskazówki do praktykowania w dniu codziennym.

reklama

Wszystkie akcje wspiera sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc, InstalTrans - Andrzejewscy.

Prezes klubu - Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Polski...

10 czerw.
Olimpijczyk Marian Tałaj z wizytą w UKS Judo...

Olimpijczyk Marian Tałaj z wizytą w UKS Judo Tuliszków

25 maj.
Pracowity weekend zawodników UKS Judo Tuliszków

Pracowity weekend zawodników UKS Judo Tuliszków

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama