środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

I miejsce dziewcząt z ZS-P w Słodkowie na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Czwórboju

I miejsce dziewcząt z ZS-P w Słodkowie na Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Czwórboju
 

Na zakończonych Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt w Słupcy drużyna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie zdobyła I miejsce z wynikiem 882 punkty (licząc według nowych zasad, zgodnie z którymi punktują cztery najlepsze zawodniczki; gdyby punkty liczono dla pięciu dziewcząt wynik wyniósłby 1035).

Dla przypomnienia w czwórboju uczestniczki startują w biegu na 60m, skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 600m. Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Zuzanna Kaźmierczak z dorobkiem 275 pkt, a trzecia była Amelia Wielgocka z wynikiem 241 punktów (obie to uczennice ZSP Słodków).

reklama

W skład drużyny  wchodzą także: Maria Zielińska, Klaudia Olejnik oraz Aleksandra Gil. Teraz przed podopiecznymi Pana Roberta Rosiaka mistrzostwa Wielkopolski.

źródło: UKS "Sprinter"

Podobne artykuły

Udany występ lekkoatletów z powiatu na...

Udany występ lekkoatletów z powiatu na Mistrzostwach...

14 wrz.
Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.
Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca Motoparalotniowe...

28 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama