wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach
 

Ostatni weekend maja był dla zawodników z klubu przy Mickiewicza kolejnym sprawdzianem umiejętności. Ten sezon treningowy jest bardzo wyjątkowy. Porównując z ubiegłorocznymi przygotowaniami sezon 2020/21 przeszedł samego siebie. Sytuacja w państwie spowodowana obostrzeniami uniemożliwiła naszym zawodnikom regularne sparingi z klubami z zewnątrz. W dodatku pechowy rok spowodowany kontuzjami takich zawodników jak Szulc, Chojnacki czy Siwiński wykluczyły w pierwszych startach Mistrzostw Polski.

Reprezentacja klubu Striker w składzie: Aleksander kowalczyk oraz Szymon Kałużny w Mistrzostwach polski formuł Low-Kick zdobyła dwa medale. Pierwszy z nich był – Aleksander, bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej i wygrał cała swoją kategorie. Szymon wygrał swoje 3 pojedynki, w finale na punkty przegrał z zawodnikiem z Poznania. Cały turniej w Mysłowicach był pierwszym ale nie ostatnim sprawdzianem zawodników klubu. Już w najbliższy weekend najmłodsi startują w Mistrzostwach polskich lekkich formuł walki i tam jako pierwsi w historii naszego miasta skrzyżują rękawice z najlepszymi w kraju. Kolejny weekend mistrzowski w olimpijskiej formule K-1 a zakończenie sezonu w Miśku Mazowiecki na Grand Prix. Końcówka sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco zarówno dla Was wielbicieli sportów walki jak i Naszych podopiecznych rządnych sprawdzania swoich umiejętności z zawodnikami iż zawodniczkami Polskiego Związku Kickboxingu.

reklama

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński,, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi za wspawie medyczne - właścicielom Apteki Zielonej.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Władysławów: VI Gminne Zawody w Powożeniu...

Władysławów: VI Gminne Zawody w Powożeniu...

z dzisiaj
Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

z dzisiaj
Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

19 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama