środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach
 

Ostatni weekend maja był dla zawodników z klubu przy Mickiewicza kolejnym sprawdzianem umiejętności. Ten sezon treningowy jest bardzo wyjątkowy. Porównując z ubiegłorocznymi przygotowaniami sezon 2020/21 przeszedł samego siebie. Sytuacja w państwie spowodowana obostrzeniami uniemożliwiła naszym zawodnikom regularne sparingi z klubami z zewnątrz. W dodatku pechowy rok spowodowany kontuzjami takich zawodników jak Szulc, Chojnacki czy Siwiński wykluczyły w pierwszych startach Mistrzostw Polski.

Reprezentacja klubu Striker w składzie: Aleksander kowalczyk oraz Szymon Kałużny w Mistrzostwach polski formuł Low-Kick zdobyła dwa medale. Pierwszy z nich był – Aleksander, bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej i wygrał cała swoją kategorie. Szymon wygrał swoje 3 pojedynki, w finale na punkty przegrał z zawodnikiem z Poznania. Cały turniej w Mysłowicach był pierwszym ale nie ostatnim sprawdzianem zawodników klubu. Już w najbliższy weekend najmłodsi startują w Mistrzostwach polskich lekkich formuł walki i tam jako pierwsi w historii naszego miasta skrzyżują rękawice z najlepszymi w kraju. Kolejny weekend mistrzowski w olimpijskiej formule K-1 a zakończenie sezonu w Miśku Mazowiecki na Grand Prix. Końcówka sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco zarówno dla Was wielbicieli sportów walki jak i Naszych podopiecznych rządnych sprawdzania swoich umiejętności z zawodnikami iż zawodniczkami Polskiego Związku Kickboxingu.

reklama

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński,, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi za wspawie medyczne - właścicielom Apteki Zielonej.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Strikera przygotowują się do...

Zawodnicy Strikera przygotowują się do Mistrzostw...

18 wrz.
Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.
Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

1 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama