wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur
 

Po raz kolejny cztero osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate kyokuShinkai uczestniczyła w Pucharze Mazur, który odbył się w dniu 5 czerwca w Ełku.

Karatecy z KSiSW pod kierownictwem trenera  shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan, wywalczyli po zaciekłych i wyczerpujących walkach kontaktowych trzy medale. Nie było łatwo, gdyż jak zawsze w zawodach sportowych Shinkyokushinkai wszystkie kategorie były liczne i mocno obsadzone utytułowanymi zawodnikami z rankingu Polskiego Związku Karate i PFKS. Najlepiej spisał się Hubert Nowinowski, który okazał się bezkonkurencyjny i wszystkie swoje 4 walki wygrał przed czasem nie dając żadnych szans swoim rywalom, zajmując tym samym pierwsze miejsce.  Trzecie miejsce zajęła Julita Stanisławska i Wojciech Gadomski po dwie  wygrane walki, a tuż za podium znalazła się Aleksandra Zając.

reklama

Cykl startów w jakich uczestniczą zawodnicy KSiSW ( to już 40 lat) jest przygotowaniem do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy, Europejskiej Organizacji Karate, który odbędzie się we wrześniu. Kolejne starty młodych zawodników odbędą się  w Malanowie i w Starachowicach po czy  nastąpi przerwa wakacyjna ale nie dla wszystkich członków kluby ponieważ,   Zarząd Klubu przygotował dla nich obóz klubowy nad Morzem Bałtyckim, a Okręgowy Związek Karate  sesję szkoleniową i egzaminacyjna na obozie sportowym w Kielcach z udziałem medalistów europy i świata..

Kierownictwo Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa,  firmie Maks Pol,  Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek,  Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Getec SA Polska  OSiR Turek, , Sklep Budowlany Faktor.

materiał prasowy nadesłany

reklama

 

Podobne artykuły

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

3 wrz.
XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai...

XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai przeszedł...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama