piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW zakończyli sezon.

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW zakończyli sezon.
 

19 czerwca Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcja kyokushin karate działająca od 40 lat zakończyła swój sezon startowy uczestnicząc w ogólnopolskim turnieju w Starachowicach. Do startu zostały dopuszczone kluby Polskiego Związku Karate i skupione w Okręgowych Związkach.Patronat nad turniejem objęła PFKS pod nadzorem shihan Remigiusza Karpińskiego 6 dan przedstawiciela Światowej Organizacji Karate w Tokio na Polskę . Do Starachowic przybyło 30 klubów i blisko 400 zawodników w Kata i Kumite, którzy rywalizowali na 4 matach.

Podopieczni shihan Dariusza Jasiakiewicza i Daniela Pakuły w klasyfikacji generalnej wywalczyli w kata i Kumite prestiżowe trzecie miejsce. Na ten sukces drużynowy złożyły się wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych, które wyglądały następująco :

reklama

Kata 1 miejsce: Wojciech Gadomski, 2 miejsce : Lena Zawadzka, Hubert Nowinowski, Marcel Rosiak 3 miejsce: Piotr Grabowski

Kumite 1 miejsce: Piotr Grabowski, Marcel Rosiak , Hubert Nowinowski, 2 miejsce Wojciech Gadomski, Wiktoria Parol, Konrad Karbowski 3 miejsce: Julita Stanisławska, Aleksandra Zając, Aleksandra Figurska, Lena Zawadzka, Oliwier Bartczak, Mikołaj Buchelt. W kategorii walk kontaktowych nie było łatwo, gdyż aby zaliczyć podium trzeba było wygrać 3-4 walki nie rzadko z dogrywkami. Ta formuła jest bardzo często mocna obsadzona w porównaniu z innymi sportami walki. Teraz zaczynamy okres przygotowań do kwalifikacji Mistrzostw Europy w Rumuni, które odbędą się w Ełku i przygotowania do egzaminów na wyższe pasy uczniowskie, które otwierają drogę do czarnych pasów.

Trzeba zaznaczyć, że startowaliśmy bez 4 czołowych zawodników, którzy lecza kontuzje po poprzednich startach. W składach sędziowskich zalało się też dwóch turkowian, a byli to sensei Roman Gronowalski i senpai Ewelina Białek-Krzyżanowska. Zarząd Klubu składa podziękowania dla instruktorów Jacka Kordylewsiego, Tomasza Sobczaka i Jacka Sobczaka za pomoc w przygotowaniach oraz za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa , Zarząd Powiatu , firmie Maks Pol, , Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, sensei Tomaszowi Stankiewiczowi, PSB Mrówka Turek, OZK Poznań.

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku zaprasza w okresie wakacji na bezpłatne zajęcia dla dzieci sala Dojo czerwone drzwi Turek ulica Powstańców Wielkopolskich każdy czwartek godzina 18.00-19.00 - zawsze niespodzianka.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

z wczoraj
Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

28 wrz.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama