wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sport i zabawa, czyli obóz UKS Judo Tuliszków

Sport i zabawa, czyli obóz UKS Judo Tuliszków - Zdjęcie nadesłane
Zdjęcie nadesłane 

Od 8 do 15 lipca około 45-osobowa grupa z Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wraz z dziećmi z Gminy i Miasta w Tuliszkowie przebywała na obozie sportowo-rekreacyjnym w górach.

7-dniowy obóz w Borowicach  miał na celu podniesienie sprawności fizycznej, naukę i doskonalenie sprawności ogólnej oraz elementów gimnastyki i akrobatyki sportowej oraz spędzenie wolnego czasu od szkoły w sposób aktywny i atrakcyjny zwiedzając pobliskie miejscowości.

reklama

Podczas pobytu każdego dnia odbywały się poranne rozruchy oraz zajęcia sportowe do południa, popołudniu zwiedzano pobliskie miejscowości lub inne atrakcje. Można powiedzieć, że program został zrealizowany w 100%. Bogaty program pozwolił intensywnie, a jednocześnie atrakcyjnie spędzić wolny czas od szkoły - w programie znajdowały się m.in.: wodospad Szklarki, Wodospad Podgórnej, Dziki Wodospad, Wodospad Kamieńczyka, Western City, wędrówka górska na Śnieżke, zwiedzanie Szklarskiej Poręby i Karpacza, punkt grawitacyjny w Karpaczu, oprowadzanie na koniu, ognisko, spływ pontonowo – raftingowy, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenie z wędrówek górskich.

W czasie obozu nie zabrakło konkursu czystości - każdego dnia kontrolowane i oceniane były pokoje, a najlepszy pokój na podsumowaniu otrzymał specjalną nagrodę, tak samo było podczas innych konkursów i zabaw. Na obozie obowiązywał
zakaz używania telefonów, co dobrze wpłynęło na integracje w grupie, która składa się z uczestników z różnych miejscowości. Nawiązane przyjaźnie utrzymywane są także poza obozem. Na podsumowaniu obozu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe zdjęcie oraz torby od UGiM w Tuliszkowie.

Chciałbym podziękować sponsorom naszej sekcji; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrzowi Gminy i Miasta w Tuliszkowie, Krzysztofowi Romanowi, dzięki którym w głównej mierze dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie, niezwykle atrakcyjnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.
Trener sekcji
– Michał Gaj

Zdjęcie nadesłane2
Zdjęcie nadesłane3
Zdjęcie nadesłane4
Zdjęcie nadesłane5
Zdjęcie nadesłane6
Zdjęcie nadesłane7
Zdjęcie nadesłane8
Zdjęcie nadesłane9
Zdjęcie nadesłane10
Zdjęcie nadesłane11
Zdjęcie nadesłane12
Zdjęcie nadesłane13

Podobne artykuły

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy...

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy na...

z wczoraj
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama