Szukasz książek do liceum, technikum, podstawówki? A może coś do poczytania dziecku?

piątek 19 sierpnia 2022

Emilii, Julinana, Konstancji

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII Slalomowymi Mistrzostwami Polski na zbiorniku Przykona

Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII Slalomowymi Mistrzostwami Polski na zbiorniku Przykona - Paweł
Paweł "Lojak" Kozarzewski / facebook.com/lojakpl 

Nie lada gratka dla miłośników lotnictwa i szybownictwa szykuje się nad zbiornikiem Przykona. Już za dwa tygodnie odbędą się tam VII Otwarte Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski. Przedsmak zawodów poczujemy już dziś tj. w poniedziałek 9 sierpnia za sprawą ekipy Kataru, która o godzinie 17.30 nad zbiornikiem będzie przeprowadzać swój pierwszy trening.

Siódma edycja Otwartych Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostwach Polski odbędą się w dniach 22 - 29 sierpnia 2021 r. w gminie Przykona nad zbiornikiem wodnym. Udział w Mistrzostwach zgłosiło już 28 pilotów z Polski, Kataru, Grecji oraz Hiszpanii. Zawody zostaną rozegrane w 2 klasach  PF1, PL1. Podczas zawodów zostaną wyłonieni zwycięzcy VII MPMP oraz zwycięzcy Paramotor Slalom Polish Championships w klasyfikacji międzynarodowej. Wyniki Mistrzostw Polski wliczane są do rankingu MPPP.

reklama

Organizatorami zawodów są Aeroklub Polski, Komisja Mikrolotowa AP, a współorganizatorem Urząd Gminy Przykona. Zachęcamy wszystkich do obserwowania treningów, które od dziś do startu mistrzostw będą przeprowadzane nad zbiornikiem przez poszczególne ekipy startujące w zawodach. W tym miejscu warto przypomnieć naszą relację wideo z Pucharu Eurpy Wodnosamolotów, które odbyły się w 2019 roku także nad zbiornikiem Przykona.

reklama

 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII Slalomowymi Mistrzostwami Polski na zbiorniku Przykona

Podobne artykuły

Widowiskowy Finał Motoparalotniowych...

Widowiskowy Finał Motoparalotniowych Slalomowych...

7 sierp.
Rozpocznij przygodę z żaglami. Kursy grupowe na...

Rozpocznij przygodę z żaglami. Kursy grupowe na...

6 sierp.
Już w niedzielę finał! Ósma edycja Otwartych...

Już w niedzielę finał! Ósma edycja Otwartych...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama