wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już w niedzielę pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już w niedzielę pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski
 

Już w najbliższą niedzielę na stadion przy ul. Sportowej powraca piłka seniorska za sprawą 1/32 Pucharu Polski w którym reaktywowana drużyna Tura 1921 Turek rozegra swoje pierwsze spotkanie. Pierwszym rywalem podopiecznych Konrada Grzelaka będzie zespół Warty Kramsk.

W połowie czerwca br. decyzją Zarządu Tura 1921 Turek w sezonie 2021/2022 nastąpiła reaktywacja zespołu seniorów. Drużyna rozpocznie rywalizację na poziomie B-klasy i opiera się głównie na zespole dotychczasowych juniorów klubu, a także młodych zawodnikach z powiatu tureckiego. Od czerwca trwał nabór zawodników, pozyskano sponsorów a zawodnicy zmierzyli się w kilku w większości wygranych sparingach. Czas na pierwszy prawdziwy test. W ramach rozgrywek strefy konińskiej Pucharu Polski seniorzy Tura zmierzą się z Wartą Kramsk.

reklama

Warta Kramsk podobnie jak Tur 1921 Turek w swojej działalności skupia się na prowadzeniu drużyn dziecięcych i młodzieżowych. Drużyna seniorska Warty w sezonie 2020/2021 rywalizowała w rozgrywkach ligowych Klasy A IV grupy Wielkopolskiej, gdzie zakończyła sezon na 9 miejscu w tabeli. Zawodnicy Warty w ramach Pucharu Polski w zeszłym sezonie sukcesów nie odnieśli. Wygrali zaledwie jedno spotkanie w pierwszej kolejce rozgrywek.

Wszystkich spragnionych fanów piłki nożnej zachęcamy do czynnego udziału w wydarzeniu i gorącego dopingu w pierwszym sprawdzianie seniorów Tura 1921 Turek. Mecz w ramach 1/32 Pucharu Polski w strefie konińskiej już w niedzielę 22 sierpnia o godzinie 17.00 stadion 1000-lecia w Turku.

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już w niedzielę pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski

Podobne artykuły

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową...

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową Odznaką...

13 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama