wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska
 

W dniach 15 – 26 sierpnia klub tuliszkowskiej sekcji Judo przebywał na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska w Żywcu. Wśród nich była Julia Kocimska wraz z trenerem Michałem Gajem którzy kontynuowali przygotowania do startów w drugiej połowie półrocza 2021roku.

Na zgrupowaniu w urokliwym Żywcu zgromadziło się ponad 100 zawodników kategorii wiekowej młodzik, junior młodszy i juniora. Uczyć się technik judo i taktyki walki było od kogo, bowiem obóz prowadził medalista Igrzysk Olimpijskich oraz były trener kadry Olimpijskiej Polski p. Marian Tałaj. Zawodnicy podczas zgrupowania odbyli cztery mikrocykle składające się z techniki, taktyki oraz walk szkoleniowych. 

reklama

Nie zapomniano o odnowie biologicznej zawodników bowiem w przerwach od treningów korzystano z sauny oraz hydromasaży w pobliskim aquaparku.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

22 wrz.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.
Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i...

Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży z...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama