czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu

Zawodnicy KSiSW na zgrupowaniu kadry w Poznaniu
 

Podczas zgrupowania kadry Polski w Kielcach, które było połączonym ze zgrupowaniem Kady Okręgowego Związku Karate w Poznaniu zawodnicy z sekcji w Tuliszkowa i Grzymiszewa i Turek oraz Malanów w osobach Julita Stanisławska, Aleksandra Zająć, Filip Konefał i Marcel Rosiak zostali powołani do udziału w turnieju kwalifikacyjnego Mistrzostw Europy w Rumunii, który odbędzie się w dniach 18019 września w Ełku.

Ponadto odbył się test egzaminacyjny na stopień 2 kyu ( brązowy pas), który Julita i Filip przeszli pomyślnie. Wymienionym gratulację i życzenia dalszych sukcesów sportowych życzył im Prezes Polskiego Związku Karate Shihan Maciej Sokołowski 5 dan , który był uczestnikiem na tym zgrupowaniu. Naszymi zawodnikami opiekował się trener shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan kyokushin karate i kickboxingu.

reklama

Podziękowania za wsparcie Klubu i Sekcji dla Burmistrza Turku, Burmistrza Tuliszkowa, Zarządu Powiatu, Ministerstwa Sportu, Wójt Gminy Kawęczy, Wójt Gminy Turek, firmie Maks Pol, , Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, PSB Mrówka Turek, OZK Poznań. Budros Pompy Ciepła Turek.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

z wczoraj
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai...

XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai przeszedł...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama