niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai Karate

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai Karate
 

W dniach 18-19 września w Ełku odbył się kwalifikację do Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai Karate w Rumunii Europejskiej Organizacji Karate w którym wystartowało blisko 200 zawodników z czołowych klubów Polskich.

Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcje Karate reprezentowało czterech zawodników Julita Stanisławska, Aleksandra Zając, Marcel Rosiak i Filip Konefał – juniorzy. Konkurencja Kumite w była bardzo mocno obsadzone przeciętnie w wadze startowało ponad 10 zawodników, a zawody były rozgrywane systemem pucharowym. Swój pierwszy pojedynek stoczyła Julita Stanisławska, która w dogrywce 2 minutowej musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki przegrywając przez wskazanie 2:3, notabene zwycięzcą tej konkrecji wagowej. Trzecie miejsca wywalczyli w swoich kategoriach wagowych Aleksandra Zająć ( wspaniały wstęp zdobycie wazami), Filip Konefał i Marcel Rosiak, który prosto po przeziębieniu stanął na Tatami i wygrał wszystkie pojedynki przed czasem. Opiekunem grupy był trener Daniel Pakuła, pełniący rolę sekundanta.

reklama

Podopieczni shiahn Dariusza Jasiakiewicza 5 dan już w ten weekend udają się na kolejny turniej do Wrocław-Kobierzyce, który zaliczany jest do rankingu ogólnopolskiego. Zapraszamy do nowych sekcji wiekowych rozpoczynających swoją działalność w Klubie. Dla pierwszej dziesiątki w sekcji kickboxingu przewidziano darmowe rękawice bokserskie jednej z najlepszych firmy na rynku.

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza, Turku, Tuliszkowa , Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek , firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Restauracji Piwnica Smaku, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Firmie Seiken, MOPS Turek.

materiał rpasowy nadesłany

Podobne artykuły

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai...

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate z...

17 paźd.
Karatecy na zgrupowaniu w Karkonoszach. Świetny...

Karatecy na zgrupowaniu w Karkonoszach. Świetny...

6 paźd.
KSiSW zdobywa 13 pucharów w Międzynarodowym...

KSiSW zdobywa 13 pucharów w Międzynarodowym Turnieju...

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama