sobota 23 października 2021

Edwarda, Marleny, Seweryna

5°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Pokazy karate na Europejski Dzień Sportu

Pokazy karate na Europejski Dzień Sportu
 

W ramach Europejskich Dni Sportu Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku przygotował serię pokazów karate, judo i kickboxingu oraz samoobrony dla mieszkańców Turku. Pokazy odbyły się przy specjalistycznej Sali Dojo ulica Powstańców Wielkopolskich.

Podczas pokazowego treningu zademonstrowano techniki samoobrony, które pokazywali przedszkolacy, walkę na tarczach i workach, walki z wykorzystaniem kasków i rękawic oraz testy tamashiwari czyli łamania desek i płyt betonowych. Zapraszamy do nowych sekcji kluby z podziałem na różne grupy wiekowe na specjalnej macie do judo. W tym roku Klub kyokushinkai karate obchodzi 40 lecie swojej działalności na terenie Turku i regionu. Obecnie Klub KSiSW jest przedstawicielem Światowej Organizacji Karate z Japonii na region centralnej i zachodniej Polski, dzięki czemu możemy organizować egzaminy na czarne pasy i wyjazdy do Tokio, gdzie uczestniczymy w szkoleniach przy świętej górze Fuji.

reklama

Kolejny wyjazd dla członków kluby planowany jest po Wagowych Mistrzostwa Świata, które odbędą się za rok w Polsce.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai...

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate z...

17 paźd.
Karatecy na zgrupowaniu w Karkonoszach. Świetny...

Karatecy na zgrupowaniu w Karkonoszach. Świetny...

6 paźd.
KSiSW zdobywa 13 pucharów w Międzynarodowym...

KSiSW zdobywa 13 pucharów w Międzynarodowym Turnieju...

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama