niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

KSiSW zdobywa 13 pucharów w Międzynarodowym Turnieju Karate

KSiSW zdobywa 13 pucharów w Międzynarodowym Turnieju Karate
 

W dniu 25 września 2021 roku Wrocławski Klub Karate Shinkyokushinkai w Porozumieniu z Polskim Związkiem Karate i Polską Federacją Karate Shinkyokushinkai przeprowadzili w Kobierzycach Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai. W zawodach uczestniczyli karateka z Polski, Danii, Czech i Ukrainy łącznie uczestniczyło ponad 300 zawodników z 35 klubów z całej Polski.

Klub Sportów i Sztuk Walk w kwalifikacji drużynowej wywalczył trzecie miejsce w walkach kontaktowych ,a na ten sukces złożyły się wyniki indywidualne naszych zawodnikó i tak pierwsze miejsce zajęli w swoich kategoriach wagowych i wiekowych : Julita Stanisławska, Hubert Nowinowski, Wojciech Gadomski i Piotr Grabowski, drugie miejsce na podium wywalczyli-Filip Konefał, Dawid Wiśniewski, Mikołaj Buchelt, trzecie miejsce zdobyli : dla Marcel Wiśniewski, Aleksandra Zając, Marcel Rosiak, Marcel Filipowicz. Ponadto wychowanka WKKK senei Daniela Pakuły Lena Dzieciątkowska wywalczyła 1 miejsce ( 3 zawodniczki w swojej kategorii jak u Marcla i Oli). Tuz poza podium tym razem znaleźli się Gabrysia Bronikowska, Aleksandra Figurska i Franciszek Wilczek. Turniej był ujęty w ramach rankingu do kwalifikacji Mistrzostw Europy w Rumunii. Podopieczni shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan już w ten weekend udają się na kolejny zgrupowanie w Karkonoszach, w ramach przygotowań do kolejnego Międzynarodowego Turnieju w Sieradzu, Kole i Skarżysku Kamienna, które zaliczany jest do rankingu ogólnopolskiego. Zapraszamy do nowych sekcji wiekowych rozpoczynających swoją działalność w Klubie. Dla pierwszej dziesiątki w sekcji kickboxingu przewidziano darmowe rękawice bokserskie jednej z najlepszych firmy na rynku.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza, Turku, Tuliszkowa , Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek , firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Getech S.A, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Restauracji Piwnica Smaku, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Firmie Seiken, MOPS Turek.Dziękujemy również tacie jednego z Klubowiczów panu Tomaszowi Wilczkowi i Daniela Pakuły 3 dan za obsługę techniczną naszej reprezentacji. W tym roku obchodzimy 40 lecie klubu karate , które będzie obfitować w wiele wydarzeń sportowych i towarzyskich.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Cztery medale na zawodach w Częstochowie. Udany...

Cztery medale na zawodach w Częstochowie. Udany...

z wczoraj
VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai...

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate z...

17 paźd.
Zawodnicy Strikera na Otwartym Pucharze Karate...

Zawodnicy Strikera na Otwartym Pucharze Karate...

16 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama