sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Dobry występ UKS Sprinter na Festiwalu Sztafet w Koninie

Dobry występ UKS Sprinter na Festiwalu Sztafet w Koninie
 

Podopieczni Pana Roberta Rosiaka ponownie pokazali się z dobrej strony na kolejnych zawodach lekkoatletycznych. Tym razem brali udział w Rejonowym Festiwalu Sztafet w Koninie, organizowanym przez SZS Wielkopolska.

Wszystkie trzy sztafety, które reprezentowały szkołę, zajęły I miejsca i awansowały do finału wojewódzkiego w Poznaniu. Dziewczęta klasa V-VI sztafeta 4x100 biegała w składzie: Klaudia Olejnik, Maja Kopczyńska, Oliwia Kubacka, Milena Derucka i Zofia Golczyńska.

reklama

Chłopcy klasa V-VI sztafeta szwedzka (100, 200, 300, 400) biegała w składzie: Wojciech Budner, Szymon Sacewicz, Jakub Giersz, Seweryn Ogrodowczyk i Dominik Wiśniewski.

Dziewczęta klasa VII-VIII sztafeta szwedzka (100, 200, 300, 400) biegała w składzie: Aleksandra Gil, Zuzanna Kaźmierczak, Amelia Wielgocka, Amelia Czekała i Oliwia Budka.

źródło: UKS Sprinter

2
3

Podobne artykuły

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

28 wrz.
Młodzi lekkoatleci z powiatu tureckiego wrócili...

Młodzi lekkoatleci z powiatu tureckiego wrócili z...

12 wrz.
Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze...

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze Słodkowa...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama