niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate z udziałem zawodników KSiSW z Turku

VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate z udziałem zawodników KSiSW z Turku
 

W dniu 9 października w Skarżysku Kamienna odbył się VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate pod patronatem Pani Minister Sportu Anny Krupa. Sędzia głównym zawodów był shihan Remigiusz Karpiński 6 dan Prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.

W gronie 350 startujących zawodników z 35 klubów z całej Polski i zawodników z Ukrainy znaleźli się też zawodnicy z Klubu Sportów i Sztuk Walk z Turku i WKKK Malanów. Zawody rozegrano na trzech tatami i trwały 7 godzin podczas, których odbyło się ponad 250 walk w różnych kategoriach wiekowych.

reklama

Zawodnicy KSiSW zdobyli 16 pucharów i medali, a zdobyli w klasyfikacji drużynowej czwarte miejsce tuż za Kielcami, gospodarzami i Końskim. Na co złożyły się indywidualne wyniki: na najwyższym miejscu na podium stanęli: Hubert Nowinowski, Katarzyna Nowinowska, Marcel Rosiak, Wiktoria Parol, Marcel Filipowicz. Na drugim miejscu podium byli tylko Zosia Nowinowska i Bartek Waberski, a na najniższym miejscu podium byli: Marcel Wiśniewski, Franciszek Wilczek, Piotr Grabowski, Aleksandra Figurska, Martyna Stankiewicz, Tomasz Sobczak, Aleksandra Zając, Lena Zawadzka, Gabriela Bronikowska. Pomimo wygraniu 1-2 walk tuż za podium znaleźli się Wojciech Gadomski, Dawid Wisniewski, Aleksander Wilcze, Mikołaj Buchelt, Igor Krzyżanowski, Filip Drynkowski, Oliwier Bartczak,Piotr Pawlak- brawo za odwagę i wolę walki. Zawodników wspierali shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan i sensei Daniel Pakuła 3 dan, którym pomagali rodzice senpai Jacek Sobczak i Pan Tomasz Wilczek.

Już za tydzień to jest 23.10.21 r w Turku odbędzie się seminarium szkoleniowe z okazji 40 lecia klubu Kyokushin w Turku, które poprowadzą największe autorytety karate kontaktowego w Polsce shihan Remigiusz Karpiński i Eugeniusz Dadzibug ( medaliści Mistrzostw Świata i Europy) - jest to największe wydarzenie szkoleniowe w 2021 roku w Polsce na które zapraszamy wszystkie kluby.

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa, Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek , firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO - odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Getech S.A, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Restauracji Piwnica Smaku, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Firmie Seiken, MOPS Turek.

Podobne artykuły

Dobry występ zawodników KSiSW na Turnieju...

Dobry występ zawodników KSiSW na Turnieju...

2 grudz.
Zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w...

Zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w Poznaniu z...

22 list.
Noc samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk w...

Noc samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku...

12 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama