niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Podsumowanie weekendu Tura 1921 Turek: Seniorzy na remis, zwycięstwa grup młodzieżowych

Podsumowanie weekendu Tura 1921 Turek: Seniorzy na remis, zwycięstwa grup młodzieżowych
 

Seniorzy Tur 1921 Turek w niedzielę o 14.00 podejmowali na własnym boisku lidera rozgrywek doświadczony zespół Liskowiaka Lisków. Goście budują drużynę od 2-3 sezonów co rok będąc blisko awansu, w rundzie jesiennej obecnego sezonu rywale pokazali, że ich cel na ten sezon jest tylko jeden, czyli awans. Liskowiak w dotychczasowych spotkaniach zremisował zaledwie jedno spotkanie pozostałe wygrywając dość pewnie.

Młody zespół Tura postawił jednak trudne warunku gościom i przy odrobinie szczęścia wywalczył remis 0-0. W spotkaniu z liderem w pierwszym składzie wystąpiło 9 młodzieżowców w tym dwóch zawodników z rocznika 2005. Było to ostatnie spotkanie naszej drużyny na własnym stadionie, nasi zawodnicy w tej rundzie nie przegrali meczu u siebie tracąc zaledwie jedną bramkę. Niestety gorzej wiedzie się na wyjazdach. Za tydzień ostatnia okazja w tej rundzie by przełamać złą serię wyjazdową.

reklama

Juniorzy Młodsi

Juniorzy Młodsi inkasują trzy punkty za mecz ze Spartą Orzechowo. Nasz najstarszy zespół młodzieżowy jest o krok od zdobycia mistrzostwa swojej ligi. Za tydzień potrzebują przynajmniej jednego punktu w meczu wyjazdowym z MKS Dąbie, aby wygrać I ligę okręgową Juniorów Młodszych.

Trampkarze Starsi

Trampkarze starsi walczą o awans do ligi wojewódzkiej, w sobotę zrobili kolejny duży krok by zrealizować ten cel pokonując na wyjeździe Orły Zagórów 6-0. Bramki zdobyli Staś Rygiel, Adam Podwalny x3, Kacper Paciorek, Cyprian Oleksy. Nasz zespół aktualnie jest liderem rozgrywek, za tydzień zmierzy się z Gromem Malanów, a w ostatnim meczu z Sokołem Kleczew.

Trampkarze Młodsi

Trampkarze młodsi tak jak starsi koledzy wygrali swoje spotkanie w ten weekend. Nasz zespół podejmował u siebie Olimpię Koło. Po bardzo dobrym meczu nasi zawodnicy pokonali Olimpię 5-3. Bramki zdobyli Adam Podwalny x4, Szymon Niżałowski. Zwycięstwo pozwoliło naszym zawodnikom utrzymać 3 pozycję w tabeli I ligi okręgowej.

reklama

Młodzik Młodszy

Młodzik młodszy zbiera kolejne doświadczenie w I lidze okręgowej. W ten weekend niestety musieli uznać wyższość APR SMS Ślesin.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Biegali i strzelali gole w Mikołajkowym...

Biegali i strzelali gole w Mikołajkowym Turnieju o...

z wczoraj
Kto faworytem Mundialu 2022? Są już pierwsze typy!

Kto faworytem Mundialu 2022? Są już pierwsze typy!

23 list.
Zwycięstwo Tura na wagę awansu do ligi...

Zwycięstwo Tura na wagę awansu do ligi wojewódzkiej...

21 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama