sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Motocyklowe zmagania na torze w Russocicach

Motocyklowe zmagania na torze w Russocicach - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Ryk motocyklowych silników wypełnił w niedzielę, tj. 7 listopada 2021 r., teren toru motocrossowego w Russocicach. Wszystko za sprawą zawodów crosscountry&superenduro „Pogoń za Turem”. Partnerem wydarzenia była Gmina Władysławów, a organizatorem Miejski Klub Motorowy Tur-Mot.

Każdy obserwator, podczas niedzielnego widowiska, mógł przekonać się, że jazda na motorze to nie tylko zawrotna prędkość, ale wymagająca niezwykłej precyzji, zmysłu równowagi, skupienia i siły niezwykła umiejętność.
Tor w Russocicach stał się miejscem regularnych treningów i cyklicznych zawodów motocyklowych. Naszpikowana przeszkodami trasa, naturalne przeszkody, strome podjazdy to nie lada wyzwanie dla uczestników niedzielnej rywalizacji.  „Pogoń za Turem” rozegrano w trzech kategoriach - junior, expert oraz hobby. Na najlepszych czekały oczywiście puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy. 

reklama

Zmagania zawodników, wraz z Panią Sekretarz Gminy Anną Feliks, podziwiała spora rzesza kibiców, a fascynacja motocyklami była ogromna. Trzeba przyznać, że motocykliści zadbali, by „było na co popatrzeć”. Ich skupienie, walka z każdą przeszkodą, ryk silnika sprawiły, że zawody były ciekawe nawet dla tych, którzy bez emocji podchodzą do sportów motocyklowych.

źródło/fot. UG Władysławów

fot. UG Władysławów2
fot. UG Władysławów3
fot. UG Władysławów4
fot. UG Władysławów5
fot. UG Władysławów6
fot. UG Władysławów7
fot. UG Władysławów8
fot. UG Władysławów9
fot. UG Władysławów10
fot. UG Władysławów11
fot. UG Władysławów12
fot. UG Władysławów13
fot. UG Władysławów14
fot. UG Władysławów15
fot. UG Władysławów16

Podobne artykuły

Motorowy Dzień Dziecka na torze w Russocicach

Motorowy Dzień Dziecka na torze w Russocicach

30 maj.
Doświadczenie, precyzja i zimna krew. Trialowcy...

Doświadczenie, precyzja i zimna krew. Trialowcy z...

14 maj.
Wideo: Ekstremalnie motorowy weekend. Tur-Mot...

Wideo: Ekstremalnie motorowy weekend. Tur-Mot Turek...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama