poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Puchar Polski Juniorów oraz camp szkoleniowy z udziałem zawodników UKS Judo Tuliszków

Puchar Polski Juniorów oraz camp szkoleniowy z udziałem zawodników UKS Judo Tuliszków
 

W dniach 6-7 listopada zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili weekend na zmaganiach sportowych w Bytomiu, 6 listopada odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych a 7 listopada odbył się się camp szkoleniowy z Aleksandr Michajlin, rosyjskim judokawicemistrzem olimpijskim, trzykrotnym mistrzem świata, sześciokrotnym mistrzem Europy.

W Pucharze Polski tuliszkowska sekcja judo wystawiła do zmagań dwóch zawodników, Julię Kocimską i Jana Antoniewicza, najlepszy start w turnieju zaliczył Jan Antoniewicz, który po dobrych walkach, zajął ostatecznie piąte miejsce, przegrywając o brązowy medal z zawodnikiem z Wrocławia ale wygrywając po drodze po dogrywce z czołowymi zawodnikami kategorii wagowych -90 kg. Julia Kocimska po błędzie w końcówce walki uległa zawodniczce z Bytomia przez co ukończyła zmagania na eliminacjach.

reklama

Na drugi dzień odbył się camp szkoleniowy w którym wzięli udział zawodnicy z Tuliszkowa, na campie skupiono się głównie na technice oraz walkach szkoleniowych.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Puchar Polski w Oleśnicy z udziałem UKS Judo...

Puchar Polski w Oleśnicy z udziałem UKS Judo Tuliszków

24 list.
Zawodnicy Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Poznaniu

Zawodnicy Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Poznaniu

22 list.
Judocy z Tuliszkowa na Memoriale im. Jigoro...

Judocy z Tuliszkowa na Memoriale im. Jigoro Kano w...

13 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama