poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Noc samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku Dojo

Noc samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku Dojo
 

Z 10 na 11 listopada w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku Dojo przy ulicy Powstańców Wlkp odbyła się kolejna noc samurajów, która odbywa się cyklicznie od 2010 roku.

Tym razem nocne szkolenie odbyło się w okrojonym składzie z uwagi na kwarantannę w szkołach, która dosięgła również naszych zawodników. Noc Samurajów prowadzili sensei Waldemar Mila i senpai Ewelina Białek-Krzyżanowska, których wspierał shihan Dariusz Jasiakiewicz. Zabawa zaczęła się w środę o godzinie 22.00 i trwała do godziny 3.00 dnia następnego, w tym czasie odbyło się wiele konkursów kulturalno-sportowych połączonych z nagrodami w postaci zdrowej żywności, następnie była krótka przerw na sen . Nad ranem odbyły się zajęcia YOGI i poranny rozruch.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku Pana Romualda Antosika, Burmistrza Tuliszkowa Pana Krzysztofa Romana, Wójta Gminy Kawęczyn Pana Jana Nowaka, Radnego Miejskiego Pana Pawła Kwiatkowskiego, Zarządu Powiatu Tureckiego, Przedsiębiorców i Rodziców, którzy wsparli działalność Klubu. Już za dwa tygodnie zawodnicy Klubu biorą udział w międzynarodowym turnieju , który odbędzie się w Kole- trzymamy kciuki. Nadal można się zapisywać do sekcji judo, kyokushin karate, kickboxingu, samoobrony i yogi, szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie klubu tel. 693714490.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w...

Zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w Poznaniu z...

22 list.
Jubileuszowe seminarium. 40-stka turkowskiego...

Jubileuszowe seminarium. 40-stka turkowskiego Klubu...

30 paźd.
Cztery medale na zawodach w Częstochowie. Udany...

Cztery medale na zawodach w Częstochowie. Udany...

23 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama