poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Poznaniu

Zawodnicy Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Poznaniu
 

W dniach 11-14 listopada zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie przebywali na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Okręgowego Związku Judo w Poznaniu, a byli to: Julia Kocimska i Jan Antoniewicz. 

Brother Olimpic Camp, pod taką nazwą odbywał się cykliczny camp w Poznaniu który zgromadził zawodników z całej Polski.  W tym roku, camp prowadził Ole Bischof – niemiecki judoka, mistrz olimpijski z Pekinu, brązowy medalista mistrzostw świata, mistrz i wicemistrz Europy. Walczy w kategorii do 81 kilogramów.

reklama

Oprócz olimpijskiego złota ma na swoim koncie także złoty i srebrny medal mistrzostw Europy oraz brązowy medal mistrzostw świata. Podczas treningów skupiono się na szkoleniu technicznym oraz na walkach szkoleniowych. 

materiał rpasowy nadesłany

Podobne artykuły

Puchar Polski w Oleśnicy z udziałem UKS Judo...

Puchar Polski w Oleśnicy z udziałem UKS Judo Tuliszków

24 list.
Judocy z Tuliszkowa na Memoriale im. Jigoro...

Judocy z Tuliszkowa na Memoriale im. Jigoro Kano w...

13 list.
Puchar Polski Juniorów oraz camp szkoleniowy z...

Puchar Polski Juniorów oraz camp szkoleniowy z...

11 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama