piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Biegali i strzelali gole w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta

Biegali i strzelali gole w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta
 

W sobotę 4 grudnia br. w godzinach przedpołudniowych w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku odbył się cykliczny Osiedlowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku, w którym rywalizowało pięć zespołów.

Rozgrywki służyły popularyzacji kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród mieszkańców, integracji zawodników i zdrowej rywalizacji fair play. Organizatorem turnieju był Urząd Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku, oraz OSiR w Turku.

reklama

Puchar Burmistrza Miasta Turku wywalczyła drużyna „Zjednoczeni”. Nagrody z rąk radnego Pawła Kwiatkowskiego przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Pawła Rogodzińskiego przewodniczącego Samorządu Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku otrzymali zawodnicy z drużyn, które uplasowały się na I, II i III miejscu. Mikołajkowy klimat zaakcentowany został słodyczami i owocami dla wszystkich uczestników.

Nagrody sfinansowane były ze środków przeznaczonych na realizację zadań Samorządu Osiedla nr 1. Firma „Zina” ufundowała dodatkowe nagrody w postaci bonów upominkowych dla zawodników z terenu osiedla nr 1, którzy brali udział w sportowych zmaganiach.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. miejsce – drużyna „Zjednoczeni”
2. miejsce - drużyna „Emeryci z Tura”
3. miejsce - drużyna „Rakieta Słodków”
4. miejsce - drużyna „Turek89”
5. miejsce - drużyna „Drawer”

reklama

-Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i sportowe współzawodnictwo. Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów. Zapraszam do udziału w kolejnych imprezach kulturalno - sportowych organizowanych przez Osiedle Nr 1 w Turku. - podsumował przedstawiciel organizatorów Przewodniczący Samorządu  Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku Paweł Rogodziński

Podobne artykuły

I Edycja AMBRO CUP 2022 już w najbliższą sobotę

I Edycja AMBRO CUP 2022 już w najbliższą sobotę

19 st.
Miejskie ferie w Turku 2022

Miejskie ferie w Turku 2022

13 st.
Ukemi znaczy bezpiecznie upadać

Ukemi znaczy bezpiecznie upadać

22-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama