poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

OSP Słodków zdominował Mikołajkowy Turniej o puchar Wójta Gminy Turek

OSP Słodków zdominował Mikołajkowy Turniej o puchar Wójta Gminy Turek
 

W tradycyjnym już Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Turek, który odbył się w minioną sobotę w Słodkowie najlepszą piłkarską ekipą turnieju okazała się OSP Słodków I a najlepszym strzelcem Bartłomiej Frątczak.

W Hali Sportowej w Słodkowie w tegorocznym turnieju Mikołajkowym rozgrywanym 4 grudnia 2021 r. rywalizowało 9 amatorskich drużyn piłkarskich. W rozgrywanych w systemie pucharowym zawodach uczestniczyły drużyny: OSP Cisew, OSP Kalinowa, OSP Słodków I, OSP Słodków II, Czerwone Diabły Turek, Brudzew, Korona Dziadowice, DrewTur oraz Lanko. W mikołajkowej rywalizacji najlepszymi okazali się druhowie z OSP Słodków zajmując dwa pierwsze miejsca. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna Lanko.

reklama

W ramach rozgrywek wyłoniono także króla strzelców turnieju Bartłomieja Frątczaka a także najlepszego bramkarza czyli Szymona Klechę. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Tomasz Wypiór.

Sponsorami turnieju była Gmina Turek, DrewMex Jarosław Bukowski, PPHU SAGMA Gniatkowski/Skoczylas, Zielona Architektura, Firma Zina oraz radny powiatowy Andrzej Wojtkowiak. Piłkarskie zmagania zorganizowała Gmina Turek wraz z OSP Cisew i EKS Słodków.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego...

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego...

19 czerw.
Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej...

Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej...

16 czerw.
Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w...

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama