piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dziewczyny z Malanowa pływały w Poznaniu

Dziewczyny z Malanowa pływały w Poznaniu  - fot.: SP Przykona
fot.: SP Przykona 

Drugi raz w historii szkoły udało zakwalifikować się naszej drużynie do finału wojewódzkiego w ramach rywalizacji międzyszkolnej – mówi trener Radosław Zwoliński. Sztafeta dziewcząt wypływała drugie miejsce podczas mistrzostw powiatu i zapewniła sobie awans na finał wojewódzki.

Gospodarzem finału były „Termy Maltańskie” w Poznaniu. Sześcioosobowa drużyna dziewcząt przepłynęła dystans w czasie 2.04 min. i był był to czas porównywalny z wcześniejszymi zawodami. -Młodzi sportowcy z Malanowa nabrali doświadczenia i sportowego obycia na zawodach wysokiej rangi – mówi Zwoliński. - Zaowocuje to z pewnością w przyszłym roku szkolnym, gdyż startowaliśmy młodszymi rocznikami. Gratulujemy występu i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

reklama

W składzie sztafety pływackiej znalazły się Nikola Herbich, Stella Rosiak, Eliana Górska, Julia Hofman, Agata Andrzejczak, Natalia Tomczyk, Maria Dubel oraz Iga Dzieciątkowska. 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

z wczoraj
Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

28 wrz.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama