środa 06 lipca 2022

Dominiki, Jaropełka, Łucji

20°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Opłatek najlepszy w Rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego 2021

Opłatek najlepszy w Rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego 2021 - fot.: KadraSkoki.pl
fot.: KadraSkoki.pl 

Polski Związek Jeździecki opublikował listy najlepszych zawodników 2021 roku w skokach przez przeszkody. W rankingu ogólnym konkurencji najlepszy okazał się Andrzej Opłatek, reprezentant klubu KJ HEAA Turek.

Zawodnik cały sezon z powodzeniem startował w najtrudniejszych zawodach rangi międzynarodowej, czynnie uczestnicząc w rozgrywkach GCT i GCL, a w rankingu PZJ zgromadził w sumie 2565 pkt.

reklama

Oprócz zawodników, w rankingach klasyfikowane są także kluby. Tegoroczne zestawienie klubowe pokrywa się niejako z rankingiem ogólnym skoczków. Pierwsze miejsce zajmuje KJ Agro-Handel Śrem z całkowitym dorobkiem punktowym 3821 pkt. Miejsce drugie w rankingu należy do KJ HEAA Turek (3172 pkt), a na trzeciej pozycji, z wynikiem 2343 punkty, uplasował się JKS Melloni Horses.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Zawody konne w Wietchininie skąpane w słońcu

Zawody konne w Wietchininie skąpane w słońcu

05-07-2015
Wideo: Zawody w skokach

Wideo: Zawody w skokach "Andrewex 2014"

22-09-2014
Turek: Weekend z końmi

Turek: Weekend z końmi

21-09-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama