niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów. Gminny Turniej Drużyn OSP w Halową Piłkę Nożną

Malanów. Gminny Turniej Drużyn OSP w Halową Piłkę Nożną - fot.: OSiR w Malanowie
fot.: OSiR w Malanowie 

To był niezwykle sportowy weekend. W Malanowie odbył się Gminny Turniej Drużyn OSP w Halową Piłkę Nożną. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn.

Organizatorem sobotnich (5 lutego) zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Malanowie. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali wspólnie wójt gminy Malanów, Ireneusz Augustyniak oraz Piotr Stawicki – prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie.
W wyniku losowania, 7 zespołów podzielono na dwie grupy, A i B. Po zakończeniu fazy grupowej dwie najlepszy drużyny z każdej grupy, awansowały do półfinałów. Ich zwycięzcy spotkali się z kolei w meczu finałowym, a przegrani rozegrali mecz o trzecie miejsce. Jak podkreślają organizatorzy, wszystkie mecze fazy finałowej były niezwykle zacięte i wyrównane. Ostatecznie z końcowego tryumfu cieszyli się zawodnicy OSP Grąbków.

reklama

Po zakończeniu meczu finałowego, najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wyróżniono także króla strzelców turnieju (Emil Harasny z OSP Grąbków) oraz najlepszego bramkarza (Paweł Filipowicz z OSP Feliksów).

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: OSiR w Malanowie2
fot.: OSiR w Malanowie3

Podobne artykuły

Kolejne świadczenia ratownicze dla druhów z OSP...

Kolejne świadczenia ratownicze dla druhów z OSP...

30 wrz.
Rozmawiali o egzaminie. Odprawa z naczelnikami...

Rozmawiali o egzaminie. Odprawa z naczelnikami OSP w...

29 wrz.
Aktywna sobota w Celestynach.

Aktywna sobota w Celestynach. "Malanowska Jesień" w...

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama