Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy Strikera na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego

Zawodnicy Strikera na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego
 

Aż osiem medali przywieźli zawodnicy sekcji Kickboxing Striker Turek z Mistrzostw Województwa Pomorskiego Polskiego Związku Kickboxingu.

W turnieju łącznie wzięło udział ponad 300 zawodników i zawodniczek. Wśród Nich reprezentacja kadetów i juniorów z turkowskiego klubu: Seweryn Kowalewski, Iwo Adamek, Zuzanna Drewniak, Oliwia Woźniak oraz Ksawery Jasnowski.

reklama

Zuza Drewniak zdobyła dwa medale – złoto w konkurencji Light Contact oraz srebro w Kick Light. Po dwa medale zdobyli również Iwo Adamek (3 miejsce w Light Contact i 3 w Kick Light) oraz Ksawery Jasnowski (srebro w Light Contact oraz brąz w Kick Light). Po jednym medalu, startujący po raz pierwszy w nowych kategoriach wiekowych i wagowych, Oliwia Woźniak (srebro w Kick Light) oraz Seweryn Kowalewski (brąz w Kick Light). Zawodnicy byli pod opieką Sylwii Janiak-Kolędy oraz trenera Ariela Więcławka.

Klub Striker Turek składa podziękowania za wsparcie wszystkim osobom i firmom, które na co dzień pomagają wspinać się zawodnikom ku wymarzonym sportowym celom: Restauracji Hacjenda z Malanowa za pokrycie kosztów wyjazdu, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, Firmie Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, InfoBase – systemy informatyczne Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, WłodarTRANS, Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Aptece Zielonej za wsparcie medyczne oraz firmie Verpack z Dobrej.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Podobne artykuły

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

2 wrz.
Widowiskowy Finał Motoparalotniowych...

Widowiskowy Finał Motoparalotniowych Slalomowych...

7 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama