niedziela 27 listopada 2022

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wyszkoleni trenerzy z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku

Wyszkoleni trenerzy z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku - fot.: KSiSW w Turku
fot.: KSiSW w Turku 

Pięcioro trenerów z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku, wzięło udział w weekendowym zgrupowaniu szkoleniowym w Europejskim Centrum Budo Dojo Stara Wieś.

Senpai Ewelina Białek – Krzyżanowska, Jacek Sobczak, Tomasz Sobczak, sensei Daniel Pakuła i shihan Dariusz Jasiakiewicz znaleźli się w grupie ponad 160 trenerów z 14 krajów, szkolących się z taktyki i techniki walki Shinkyokushinkai, kata i szkoleń sędziowskich przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Tarnowie. Zgrupowanie poprowadzili szkoleniowcy Europejskiej Organizacji Karate i Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.

reklama

Przed turkowskimi trenerami kolejne szkolenia, egzaminy na pasy w Turku i Poznaniu, zawody w Starachowicach, Wrocławiu i Turku oraz zgrupowanie kadry Okręgowego Związku Karate w Poznaniu, które planowane jest w Kowarach.

Trwa nabór uzupełniający dla dzieci, młodzieży i dorosłych do sekcji Shinkyokushinkai, karate i Kickboxingu-Muay Thai, również na zajęcia dla uchodźców z Ukrainy. Szczegółowe informację w sekretariacie klubu tel. 693714490 w godzinach 10.00- 16.00.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: KSiSW w Turku2
fot.: KSiSW w Turku3
fot.: KSiSW w Turku4

Podobne artykuły

Niepodległość świętowali walcząc na turnieju...

Niepodległość świętowali walcząc na turnieju karate....

18 list.
Trzecie miejsce razy dwa. Reprezentacja Turku...

Trzecie miejsce razy dwa. Reprezentacja Turku na...

9 list.
Druhowie ochotnicy z powiatu tureckiego już...

Druhowie ochotnicy z powiatu tureckiego już...

31 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama