Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

12°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Egzamin na wyższe stopnie zawodników KSiSW

Egzamin na wyższe stopnie zawodników KSiSW
 

Kolej egzamin na wyższe stopnie kyu dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbył się w Klubie Sportów i Sztuk Walk Shinkyokushinkai WKO Japan . Po 2 godzinach wyczerpującego testu obejmującego sprawdzian techniczny, fizyczny i 20 walki praktycznych w formule full contact, 99% uczestników zdało egzamin z wynikiem pozytywnym.

Cały egzamin odbywał się zgodnie z wymaganiami i standardami Światowej Organizacji Karate i Europejskiej Organizacji Karate. Przeprowadzali go trenerzy z Okręgowego Związku Karate w Poznaniu: sensei Daniel Pakuła 3 dan, Waldemar Mila 2 dan oraz Sebastian Szewczyk 2 dan. Najmłodszy uczestnik egzaminu miał 4 latka, aa najstarszy blisko 40. Nad całością egzaminu czuwał shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan, który jest jednym z bezpośrednich przedstawicieli WKO Japan na Polskę. 

reklama

Egzamin był również testem przed zbliżającymi się zawodami w Starachowicach, Wrocławiu-Kobierzyce, Turkiem, Malanowie i Tuliszkowie. W międzyczasie,  w malowniczych krajobrazach górskich Karkonoszy, odbędzie się też zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i...

Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i Sztuk...

z wczoraj
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama