piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Karatecy z Grzymiszewa i Tuliszkowa trenowali na karkonoskich szlakach

Karatecy z Grzymiszewa i Tuliszkowa trenowali na karkonoskich szlakach - fot.: KSiSW
fot.: KSiSW  

Reprezentacje sekcji Karate z Tuliszkowa i Grzymiszewa uczestniczyły w przygotowaniach do Pucharu i Mistrzostw Wielkopolski, trenując kondycję na karkonoskich szlakach górskich w przedostatni weekend kwietnia.

Zgrupowanie zorganizował i przeprowadził Okręgowy Związek Karate w Poznaniu. Podczas pobytu rozegrano i przeprowadzano turniej karate Shinkyokushinkai, w którym uczestniczyła cześć reprezentacji z powiatu tureckiego, zajmując następujące miejsca: pierwsze – Kacper Jasak, Norbert Zagozda, Norbert Śmigielski, Mikołaj Maciejewski i Alicja Durczyńska , drugie – Antoni Ciuśniak, Gracjan Kozłowski, Krystian Rybicki, Antoni Siemiątkowski, Maksymilian Igielski, Alicja Mila oraz Klaudia Maciejewska, trzecie – dla Jana Gronostaja, Ksawerego Knopa, Igora Kośli i Gabrysi Boguś. Pozostali zawodnicy znaleźli się w 1/8 finału, tuż za podium.

reklama

Podziękowania dla opiekunów: Juli Cymer, Janusza Stasiaka, Waldemara Mili za pomoc i wsparcie w organizacji wyjazdu. Szczególne podziękowania należą się dla burmistrza Tuliszkowa, Krzysztofa Romana i GKRPA w Tuliszkowie oraz Dyrektor ZSP Izabeli Gradeckiej i uczniów ZSP w Grzymiszewie, za wsparcie wyjazdu zawodników z sekcji Tuliszków i Grzymiszew. Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem wszystkich wycieczek górskich i turystycznych do Karpacza i na zamek Chojnik, czuwał kierownik zgrupowania shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: KSiSW 2
fot.: KSiSW 3
fot.: KSiSW 4

Podobne artykuły

W Tuliszkowie mają

W Tuliszkowie mają "Szatnie na medal"

23 wrz.
Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców....

Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców. Narodowy...

20 wrz.
Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend...

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend w...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama