wtorek 24 maja 2022

Joanny, Zdenka, Zuzanny

15°C umiarkowane opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Rozrzutnik z okazałym pucharem. Turniej piłkarski we Władysławowie

Rozrzutnik z okazałym pucharem. Turniej piłkarski we Władysławowie  - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Sześć drużyn piłkarskich walczyło w poniedziałek, 2 maja, o okazały puchar Wójta Gminy Władysławów. Turniej dostarczył sporo emocji i wrażeń zawodnikom, a piękna pogoda przyciągnęła wielu kibiców.

Rywalizacja o puchar to już piłkarska tradycja. Do udziału w tegorocznych rozgrywkach zgłosiło się sześć drużyn, które rozegrały trwające po 10 minut mecze. Zawodnicy pełni sił, energii i dobrego humoru walczyli o każdy strzał oddany w kierunku bramki. Piłkarzy w zmaganiach dopingowała pani Wójt Gminy Elżbieta Klanowska wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Michalak i radnymi gminnymi.

reklama

Finałowe rozgrywki i rzuty karne nie pozostawiły złudzeń – największy puchar trafił w ręce triumfujących zawodników drużyny Rozrzutnik Władysławów. Drugie miejsce zajął zespół z Felicjanowa, a trzecie przypadło piłkarzom zespołu Old Boy Władysławów.

Turniej piłkarski, zorganizowany został przez Urząd Gminy i animatorów Orlika, Bartłomieja Wiśniewskiego i Miłosza Olka.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Władysławów. Święty Jan Paweł II patronem...

Władysławów. Święty Jan Paweł II patronem szkoły w...

20 maj.
Wideo: Ponad 600 nowych miejsc pracy na terenie...

Wideo: Ponad 600 nowych miejsc pracy na terenie...

19 maj.
Tur Turek i bez obiecanek cacanek Starostwa da...

Tur Turek i bez obiecanek cacanek Starostwa da sobie...

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama