środa 24 kwietnia 2024

Bony, Horacji, Jerzego

Piętnastka z trzynastką. Udany występ Turkowskiego Klubu Oyama w Grzegorzewie

Piętnastka z trzynastką. Udany występ Turkowskiego Klubu Oyama w Grzegorzewie - fot.: Turkowski Klub Oyama Karate

Aż trzynaście pucharów udało się zdobyć zawodnikom Turkowskiego Klubu Oyama Karate na Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Centralno-Północnego Oyama Karate w konkurencji kata i kobudo w Grzegorzewie.

W sobotnim turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników, z czego turkowski klub reprezentowało 15 młodych karateków. Udało się im wywalczyć aż 13 pucharów.

W konkurencji kobudo pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Grzegorek, drugą pozycję wywalczyli Mikołaj Janik i Maksymilian Spychała Drugie, a trzecie Dawid Jakubowski.

W konkurencji Kata drugie miejsce wywalczyli Nikola Wojciechowska, Anna Wojtasik, Mikołaj Spychała, Maksymilian Spychała, Krzysztof Grzegorek i Filip Weber, a trzecie zdobyli: Kamil Remiszewski, Wiktor Bończak i Dawid Jakubowski