niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego Turnieju Piłki Nożnej

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego Turnieju Piłki Nożnej
 

Sześć drużyn wzięło udział w sobotnim Osiedlowym Turnieju Piłki Nożnej, zorganizowanym przez Samorząd Osiedla nr 1, który odbył się na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Turku.

W turnieju rywalizowały drużyny: Turek 89, Zjednoczeni, THC Zieloni, FC MDH, Street Turek i Czerwone Diabły Turek. Mecze trwały po 12 minut. – Zarówno zwycięzcy, jak też pozostałych pięć drużyn na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 dawali z siebie wszystko – dzielił się swoimi wrażeniami burmistrz Romuald Antosik. – Fajnie było oglądać ich mecze, szczególnie finałowy.

reklama

Po pasjonujących rozgrywkach pierwsze miejsce i puchar turnieju wywalczyły Czerwone Diabły Turek. Drugie miejsce zdobyła drużyna Turek 89, a trzecie THC Zieloni. Puchary i nagrody wręczali burmistrz wraz z Pawłem Rogodzińskim, przewodniczącym Zarządu Samorządu Osiedla nr 1.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Kiedy ranne wstały zorze, burmistrz Antosik...

Kiedy ranne wstały zorze, burmistrz Antosik dostał...

24 czerw.
Inflacja zżera bloki. Co będzie dalej z...

Inflacja zżera bloki. Co będzie dalej z inwestycjami...

23 czerw.
Grali nawet w deszczu. Integracyjny Turniej...

Grali nawet w deszczu. Integracyjny Turniej Piłki...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama