niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

We Władysławowie bili rekordy. Festiwal Fundacji "Orły Sportu"

We Władysławowie bili rekordy. Festiwal Fundacji
fot.: UG Władysławów 

Dziesięć miejscowości, w tym Władysławów, znalazło się na mapie imprezy sportowej, jaką była druga edycja Festiwalu Rekordów, zorganizowana przez Fundację Orły Sportu. Wydarzenia odbywało się w sobotę, 18 czerwca, na władysławowskim kompleksie sportowo-rekreacyjnym ,,Orlik” i było sfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Festiwal Rekordów to wydarzenie sportowe mające promować aktywność fizyczną dzieci. Do przeprowadzenia imprezy wybrano dziesięć miejscowości w Polsce, w tym także Władysławów. Do rywalizacji i „bicia rekordów” mogły przystąpić wszystkie chętne dzieci. Podczas imprezy najważniejsze nie były bowiem sportowe wyniki, a dobra zabawa pełna uśmiechów, do której przystąpiło blisko 200 dzieci.

reklama

Po wspólnej rozgrzewce uczestnicy rywalizowali w kilku konkurencjach sportowych. Na wszystkich, którzy wzięli udział w zmaganiach czekały pamiątkowe medale i plecaki. Najlepsi w swoich kategoriach powrócili do domu z okazałymi pucharami.

Na imprezie nie zabrakło też dmuchanego miasteczka, na którym dzieci mogły bawić się do woli oraz smakołyków z grilla, serwowanych uczestnikom wydarzenia.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Powiatowe zmagania lekkoatletyczne dziewcząt i...

Powiatowe zmagania lekkoatletyczne dziewcząt i...

10 maj.
Kolejne zwycięstwo APR Oranje Turek....

Kolejne zwycięstwo APR Oranje Turek. "Pomarańczowi"...

26-10-2021

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski"....

12-08-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama