piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Tatrzański tydzień zawodników judo i dzieci z Tuliszkowa

Tatrzański tydzień zawodników judo i dzieci z Tuliszkowa
 

Od 25 czerwca do 2 lipca, 40-osobowa grupa dzieci z Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo’’ w Tuliszkowie, wraz z dziećmi z terenu gminy i miasta, przebywała na obozie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Murzasichle nieopodal Zakopanego. Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na wszystkich uczestników wyjazdu.

Jak każdego roku, atrakcyjny program obozu nie pozwalał na nudę. Podczas pobytu w górach dzieci miały okazję zwiedzić Zakopane, Wielką Krokiew, Krupówki i Murzasichle. Każdego dnia, do południa, odbywały się zajęcia z gimnastyki podstawowej, akrobatyki sportowej oraz samoobrony. W drugiej części dnia zawodnicy wyruszali na wycieczki bądź korzystali z innych atrakcji. Do tych największych zaliczała się niewątpliwie górska wędrówka na Polanę Rusinową, z której uczestnicy mogli podziwiać panoramę Tatr Wysokich i Dolinę Kościelską. Ponadto dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historię i tradycję miejscowości Murzasichle. Odbywały też spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie. Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów!

reklama

Pobyt w górach był dla wszystkich wspaniałą przygodą i z pewnością będą do niego wracać, wspominając letni obóz. Opiekunami grupy, a jednocześnie trenerami prowadzącymi zajęcia byli Michał Gaj, Dominik Karbowski i Ireneusz Mila.

Wyjazd wspierany był przez: IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i burmistrza Tuliszkowa, Krzysztofa Romana. To dzięki ich pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo, a koszty obozu były niskie.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Sportowy wypoczynek nad polskim morzem. Dzieci...

Sportowy wypoczynek nad polskim morzem. Dzieci z UKS...

z dzisiaj
Kamyczki z Dobrej wyruszyły w świat! To świetny...

Kamyczki z Dobrej wyruszyły w świat! To świetny...

z dzisiaj
Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama