czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Julia, Norbert i Jan - troje judoków z Tuliszkowa w Kadrze Narodowej Juniorów

Julia, Norbert i Jan - troje judoków z Tuliszkowa w Kadrze Narodowej Juniorów
 

Julia Kocimska, Norbert Tomaszewski oraz Jan Antoniewicz – to zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie, których powołano do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych i Juniorów na drugie półrocze 2022 roku.

Dotychczasowe dokonania trojga zawodników są imponujące. Julia Kocimska jest członkinią Kadry Narodowej i Wojewódzkiej, Mistrzynią Wielkopolski, piątą zawodniczką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i medalistką Pucharów Polski. Norbert Tomaszewski to członek Kadry Narodowej i Wojewódzkiej, piąty zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów i medalista Pucharów Polski. Jan Antoniewicz jest członkiem Kadry Narodowej i Wojewódzkiej oraz medalistą Mistrzostw Wielkopolski i Pucharów Polski.

reklama

Zawodnicy obecnie przygotowują się do sezonu startowego na obozie szkoleniowym, następnie ruszą na zgrupowanie do Chorwacji, a po powrocie czeka ich kolejne zgrupowanie - Kadry Wojewódzkiej w Cetniewie.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców....

Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców. Narodowy...

20 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama