czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Sportowy wypoczynek nad polskim morzem. Dzieci z UKS Judo Tuliszków na obozie w Mikoszewie

Sportowy wypoczynek nad polskim morzem. Dzieci z UKS Judo Tuliszków na obozie w  Mikoszewie - fot.: UKS Judo Tuliszków
fot.: UKS Judo Tuliszków 

Czterdzieścioro dzieci skorzystało z organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie obozu sportowo-rekreacyjnego w Mikoszewie nad morzem. Były zabawy i zawody sportowe, kąpiele w morzu oraz mnóstwo słońca.

Kolejny obóz organizowany przez tuliszkowski klub sportowy, zapewnił dzieciom i młodzieży wiele atrakcji oraz dużą dawkę zajęć sportowych. Uczestniczące w nim dzieci spędzały czas w atrakcyjnym i spokojnym miasteczku – Mikoszewie. Każdego dnia odbywały się poranne rozruchy na plaży oraz zajęcia sportowe z podziałem na grupy. Po południu nadchodził czas na plażowanie, grę w piłkę siatkową, ringo czy kąpiele w morzu.
W trakcie obozu uczestnicy mieli okazję zwiedzić Trójmiasto, odbyć rejs statkiem, zwiedzić miejsce pamięci – Westerplatte, pospacerować po molo w Sopocie i odwiedzić Stegnę i Krynicę Morską. W ostatni dzień obozu odbyło się podsumowanie, na którym każdy uczestnik otrzymał wspólne zdjęcie, podpisane przez kolegów i koleżanki.

reklama

Na obozie odbywał się także konkurs czystości. Każdy pokój był codziennie sprawdzany o niezapowiedzianej godzinie, a na koniec osoby z najlepsza liczbą punktów otrzymały nagrodę specjalną. Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów. Pomogło to wzmocnić integrację wśród uczestników, a znajomości i przyjaźnie nawiązane wśród dzieci i młodzieży zostaną z nimi na lata.

Obóz wsparli: Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis oraz Krzysztof Roman, burmistrz Tuliszkowa.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: UKS Judo Tuliszków2
fot.: UKS Judo Tuliszków3
fot.: UKS Judo Tuliszków4
fot.: UKS Judo Tuliszków5
fot.: UKS Judo Tuliszków6
fot.: UKS Judo Tuliszków7
fot.: UKS Judo Tuliszków8

Podobne artykuły

W Tuliszkowie mają

W Tuliszkowie mają "Szatnie na medal"

23 wrz.
Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców....

Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców. Narodowy...

20 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama