wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C umiarkowane opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Za nimi fantastyczny tydzień wakacji. Młodzi judocy na obozie w Łazach

Za nimi fantastyczny tydzień wakacji. Młodzi judocy na obozie w Łazach
 

Wyjątkowy wakacyjny czas nad morzem spędziło 56 uczestników obozu zorganizowanego przez trzy kluby – KS Judo Turek, GKS Kasztelania Brudzew oraz KS Gwardia Piła. Dzieci i ich opiekunowie przez pierwszy tydzień sierpnia wypoczywały w Łazach.

Natłok zajęć: judo, MMA, akrobatyka i język angielski, przeplatane wyjątkowym czasem zabawy i rekreacji – plażowaniem, wizytą w wesołym miasteczku, grami sportowymi i atrakcyjnymi wycieczkami do aquaparku w Koszalinie, kina, na painball i off road quady oraz do Kosmicznego Labiryntu, sprawił iż każdy uczestnik obozu miał poczucie dobrze zagospodarowanych wakacji. Jak to zwykle bywa, zabawa skończyła się w najlepszym momencie i trzeba było wracać do domu.

reklama

Wakacyjny tydzień z pewnością pozostanie w sercach najmłodszych uczestników, którzy świetnie poradzili sobie na swoim pierwszym wyjeździe, zaliczając nawet obozowy chrzest. Wyjazd nie byłby tak udany, gdyby nie kadra wychowawców i ich profesjonalna praca i zaangażowanie: Agata Kujawa (zajęcia z języka angielskiego), Dominik Karbowski (zajęcia z akrobatyki), Zygmunt Ziembikiewicz (judo), Dawid Ziembikiewicz (MMA) oraz Marek Kujawa (judo).

Organizatorzy dziękują również sponsorom obozu: GKS Kasztelanii Brudzew, Marcinowi Szymańskiemu, Lodolandi & Kołaczowi na Okrągło, Monice Jancy-Sochackiej, Leszekowi Sochackiemu i aptece Vitafarm.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

z wczoraj
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama