wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

17°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk Shinkyokushinkai zakończył cykl letnich zajęć dla dzieci

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk Shinkyokushinkai zakończył cykl letnich zajęć dla dzieci - fot.: KSiSW w Turku
fot.: KSiSW w Turku 

Wakacje, wakacje i… po wakacjach. Z końcem sierpnia zakończyły się też bezpłatne zajęcia Wakacyjnej Akademii Shinkyokushinkai Karate i Judo, organizowane przez Klub Sportów i Sztuk Walk Shinkyokushinkai w Turku.

Przez cały okres wakacji w Dojo przy ulicy Powstańców Wielkopolskich, odbywały się bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresy karate, judo i kickboxingu. W ostatni wtorek trzydziestoosobowa grupa uczestników zajęć, udała na bezpłatną wycieczkę do Kopalni Soli w Kłodawie, która pozostawiła niezapomniane wrażenia.

reklama

Podczas każdych zajęć i treningów, prowadzonych z zaangażowaniem przez Jacka Sobczaka, Jacka Kordylewskiego, Tomasza Stankiewicza, Roberta Łajdeckiego, Dariusza Szymczaka, Dariusza Jasiakiewicza, Ewelinę Białek, Joannę Grzybek, Dominika Zomera, Bogdana Pastuszkę, Janusza Stasiaka, Marcela Rosiaka, Małgorzatę Sztrymer, Katarzynę Malak, Sylwię Chojnacką i Monikę Stefaniak, wszystkie uczestniczące w nich dzieci, otrzymywały nagrody i upominki ufundowane przez burmistrza Turku Romualda Antosika i pozostałych sponsorów: radnych Ewę Groncik i Pawła Kwiatkowskiego, OZK Poznań , PGKiM Turek, Geteck SA Polska, firmę Maks Pol, Budros Pompy Ciepła i posadzki Anhydrytowe, wytwórnię lodów Zesiuk, OSP Turek oraz MOPS Turek.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: KSiSW w Turku2
fot.: KSiSW w Turku3
fot.: KSiSW w Turku4
fot.: KSiSW w Turku5

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

z wczoraj
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama