czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku powołani do kadry karate Shinkyokushinkai.

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku powołani do kadry karate Shinkyokushinkai. - fot.: Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku
fot.: Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku 

Wojciech Gadomski, Aleksandra Figurska i Marcel Filipowicz z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku, zostali powołani do ścisłej kadry „A” karate Shinkyokushinkai i będą reprezentować nasz region w Klubowych Pucharze Świata Karate.

Wojciech Gadomski będzie bronił tytułu V-ce Mistrzowskiego , który wywalczył dwa lata temu w poprzedniej edycji Pucharu. Aleksandra Figurska zajęła wówczas piąte miejsce. Turniej jest wymagający, gdyż bierze w nim udział blisko 300 zawodników z 86 krajów. Najmłodszym zawodnikiem, debiutującym w tej edycji Pucharu Świata jest Marcel Filipowicz.

reklama

Zawodników powołał Okręgowy Związek Karate w Poznaniu. Przed nimi jeszcze sprawdzian w dwóch Międzynarodowych Turniejach Shinkyokushinkai Karate w Sieradzu i Skarżysku Kamiennej.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

z dzisiaj
Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

z wczoraj
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama