poniedziałek 06 luty 2023

Amandy, Bogdana, Doroty

-1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zawody, sparingi, a w planach obóz. Pracowity koniec roku w Klubie Striker Turek

Zawody, sparingi, a w planach obóz. Pracowity koniec roku w Klubie Striker Turek - fot.: Striker Turek
fot.: Striker Turek 

To był pracowity miesiąc! Listopad w Klubie Striker Turek oznaczał starty w kilku turniejach sportowych. Choć nie zawsze kończyło się zdobyciem medali, doświadczenie, które zdobywają zawodnicy jest bezcenne.

W połowie listopada odbywał się 5. Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysko-Kamiennej. Zawody zgromadziły blisko 250 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Nie brakowało reprezentantów kadry narodowej oraz zawodowców. Klub StrikerTurek reprezentowała siedmioosobowa ekipa w składzie: Jan Małecki (3 miejsce), Oliwia Woźniak (2 miejsce), Zuza Drewniak (1 miejsce) oraz Iwo Adamek (2 miejsce), Julian Mruk, Kuba Napierała, Bartosz Ściński (tym razem bez medali ale z workiem doświadczeń)

reklama

20 listopada miała miejsce 77. edycja Warszawskiej Grandy na pięści i giry. Z Turku pojechali grandzić: Patryk Szulc (pierwszy start w seniorach i zarazem pierwszy udział w turnieju sportowym) i Marcel Nowacki. Patryk wygrał swoją walkę z doświadczonym zawodnikiem z Żyrardowa, jednogłośnie na punkty, nie dając rywalowi szans na przebicie. Marcel, po równym boju, niestety przegrał z zawodnikiem z Torunia.

Aktywny listopad zakończyli na Mistrzostwach Polski Północnej w Suszu. W zawodach udział brali: Zuza Drewniak, Julian Mruk, Iwo Adamek oraz Bartosz Ściński. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowo-wagowych zajęli Zuza oraz Bartosz, pokonując wszystkich przeciwników. Bez medali tym razem: Iwo Adamek, który złapał kontuzję nogi w jednym z pojedynków oraz wchodzący w skład reprezentacji Julian Mruk – przegrał z późniejszym zwycięzcą całej kategorii. Wszyscy zawalczyli na wysokim poziomie.

Z zawodnikami przebywała Marta Nawrocka oraz Kamil Więcławek. Darmowy przejazd całej ekipy zapewniła firma Włodar-Trans.

Na horyzoncie już koniec roku. Zakończeniem roku dla Figterów ze Strikera będą otwarte sparingi, na które 16 grudnia, Klub serdecznie zaprasza wszystkie kluby z okolic. Mają mieć formę wymiany doświadczeń, tak by w kolejnym roku wystartować w wysokiego „C”.

reklama

Klub Striker Turek zaprasza wszystkie chętne osoby do wspólnej aktywnej zabawy na treningach sekcji: Kickboxing, Boks, Karate, MMA, Samoobronę oraz wprowadzone od tego miesiąca SAMBO. Klub organizuje również zimowy obóz sportowo-rekreacyjny w Wiśle, gdzie oprócz nauki i doskonalenia jazdy na nartach i desce będzie miożna szlifować formę na zbliżające się Mistrzostwa Polski. Obóz przeznaczony dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (nie tylko z klubu), które chciałyby aktywnie spędzić czas wolny na śniegu oraz przy okazji nauczyć się sztuk i sportów walki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 661472143.

Klub Striker Turek składa podziękowania za wsparcie wszystkim osobom i firmom, które na co dzień wspomagają zawodników: Restauracji Hacjenda, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, firmie Dźwig Met – Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, WłodarTRANS, Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, firmie Verpack z Dobrej oraz firmie transportowej Auto Carol z Turku. 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: Striker Turek2
fot.: Striker Turek3
fot.: Striker Turek4
fot.: Striker Turek5
fot.: Striker Turek6
fot.: Striker Turek7
fot.: Striker Turek8
fot.: Striker Turek9
10

Podobne artykuły

Nie ma lipy! Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku...

Nie ma lipy! Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku piąty...

2 lt.
Komplet medali na Mistrzostwach Wielkopolski....

Komplet medali na Mistrzostwach Wielkopolski....

30 st.
Spisali się na medal, a nawet na cztery!...

Spisali się na medal, a nawet na cztery! Striker...

27 st.

Polecamy...

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama