niedziela 02 kwietnia 2023

Franciszka, Malwiny, Władysława

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dyplomy i medale. Kolejna edycja ogólnopolskiego turnieju Shinkyokushinkai

Dyplomy i medale. Kolejna edycja ogólnopolskiego turnieju Shinkyokushinkai - fot.: KSiSW w Turku
fot.: KSiSW w Turku 

Po serii szkoleń wyjazdowych przyszedł czas na zawody. Kolejna edycja ogólnopolskiego turnieju Shinkyokushinkai dla najmłodszych, ale i dla doświadczonych zawodników, zorganizowana przez Okręgowy Związek Karate w Poznaniu, już za nami.

Turniej otworzyli członkowie Zarządu, sensei Daniel Pakuła 3 dan i Tomasz Sobczak 1 dan. Pierwsze miejsca zdobyli: Igor Krzyżanowski z Turku, Marcel Filipowicz z Turku, Norbert Śmigielski z Przykony, Michał Nowakowski z Grzymiszewa, Roksana Koralewska z Kowali Pańskich, Katarzyna Nowinowska z Przykony, Dawid Sobiś z Turku oraz Oliwier Chabraś z Grzymiszewa.

reklama

Drugie miejsca wywalczyli sobie: Zuzia Jasińska z Przykony, Zuzanna Kornacka z Kowali Pańskich, Zofia Nowinowska z Przykony, Szymon Majcherek zTurku, Norbert Zagozda z Grzymiszewa, Krystian Rybicki z Grzymiszewa, Aleksander Wilczek z Turku oraz Szymonowi Gryceczce z Malanowa.

Zdobywcy trzecich miejsc to: Kacper Jasak z Tuliszkowa, Gracjan Kozłowski z Tuliszkowa, Oliwier Bartczak z Malanowa, Maksymilian Igielski z Goszczanowa, Mikołaj Jaroma z Turku, Zuzanna i Zofia Kąciak z Malanowa, Kacper Klimek z Malanowa i Mateusz Majcherek z Turku. Pozostałe miejsca wywalczyli po zaciekłych pojedynkach zawodnicy z innych klubów, którzy uczestniczyli w turnieju. – Wszyscy zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali dyplomy i specjalne odlewane medale OZK Poznań – mówi sędzia główny zawodów, shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan, dziękując sponsorom, którzy umożliwili wyjazd: Sali Bankietowej Nova Tuliszków, Piekarni Kasztelan, PGKiM Turek, Getect SA Polska, Bogdanowi Pastuszce wszelkie odszkodowania, burmistrzom Turku i Tuliszkowa, wójtom Kawęczyna, Turku i Malanowa, firmie Zesiuk, firmie Kasperki, firmie budowlanej Włodowski, Pompy Ciepła Buderus Słodków i radnemu miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
fot.: KSiSW w Turku2
fot.: KSiSW w Turku3
fot.: KSiSW w Turku4
Podobne artykuły
Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski!...

Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski! 21 pucharów dla...

30 mrz.
Z ojca na syna. Tomasz Zydorkiewicz czwarty na...

Z ojca na syna. Tomasz Zydorkiewicz czwarty na Mistrzostwach Świata...

29 mrz.
Karatecy i piłkarze. Stypendia sportowe dla...

Karatecy i piłkarze. Stypendia sportowe dla młodych zawodników z gminy...

25 mrz.
Seminarium i kurs sędziowski. Marcowe...

Seminarium i kurs sędziowski. Marcowe zgrupowanie w Dojo Stara Wieś

23 mrz.
Wideo: Kolejne srebro w kolekcji! Świetny...

Wideo: Kolejne srebro w kolekcji! Świetny występ Oli Wypchło na Halowych...

22 mrz.
Zakwalifikowali się do mistrzostw i spotkali z...

Zakwalifikowali się do mistrzostw i spotkali z burmistrzem. Marcel,...

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama