sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

Kolejne sukcesy multimedalisty z Cisewa. Niesamowite osiągnięcia Stefana Sochańskiego

Kolejne sukcesy multimedalisty z Cisewa. Niesamowite osiągnięcia Stefana Sochańskiego
 

Pan Stefan Sochański nie zwalnia tempa. Mieszkaniec gminy wiejskiej Turek zdobył kolejne złote medale, potwierdzając swoją dominację na arenach krajowych i międzynarodowych.

W ostatnich miesiącach, Stefan Sochański zanotował imponującą serię zwycięstw. Na Mistrzostwach Polski Federacji GPC w Zalesiu, które odbyły się 16-17 marca 2024 roku, zdobył cztery złote medale w martwym ciągu. Kilka tygodni później, podczas Mistrzostw Polski Federacji WPA w Łodzi (25-26 maja 2024 roku), wywalczył dwa złote medale w wyciskaniu sztangi leżąc.

reklama

Sukcesy krajowe to tylko część osiągnięć pana Sochańskiego. Na Mistrzostwach Europy Federacji GPC w czeskim Trutnovie (15-19 maja 2024 roku), zdobył dwa złote medale w martwym ciągu oraz ustanowił trzy rekordy świata. Jeszcze większy sukces odniósł na Mistrzostwach Europy Federacji WUAP w słowackiej Trnawie (11-15 czerwca 2024 roku), gdzie zdobył dwa złote medale i ustanowił cztery rekordy świata, poprawiając jeden z nich aż o 102 kilogramy.

Aktualnie Stefan Sochański przygotowuje się do nadchodzących Mistrzostw Świata, które odbędą się we wrześniu i październiku na Słowacji i w Czechach. Jego determinacja i nieustające dążenie do doskonałości są inspiracją dlaprzyszłych pokoleń.

źródło: UG Turek / fot. UG Turek

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama