czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Szkoleni w K1

Szkoleni w K1
 

W dniach 1-4 marca w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się kolejne zgrupowanie Kumite poświęcone K 1, Kickboxingowi, Muay Thai i karate.

Seminarium poprowadził jeden z najlepszych trenerów boksu i K1 Jarosław Rogala (wychowawca Mistrzów Polski Kickboxingu i K1, Mistrz Polski Kyokushin)  z Warszawy wspólnie z Bogusławem Jeremiczem (Gdańsk) i Arturem Wilento (Bydgoszcz). Dziennie odbywały się trzy treningi na macie, gdzie trenowano walki w rękawicach, tarczowanie, klincz. Tradycyjnie odbyło się 50 walk sparingowych  podczas sobotniego treningu.

reklama

Turek reprezentowali: Kamil Więcławek, Waldemar Opitz, Rafał Gębalski, Bartosz Kacprzak, Robert Łajdacki, Michał Drążkowski, Daniel Pakuła, Zbigniew Nycek i (Malanów)  Dariusz Jasiakiewicz . Wyjazd wsparł Burmistrz Turku i Zarząd Klubu.

Podobne artykuły

Striker w Turku na Mistrzostwach Polski K1....

Striker w Turku na Mistrzostwach Polski K1. Mamy...

29-04-2019
Młody Tuliszkowianin z mistrzostwem Europy

Młody Tuliszkowianin z mistrzostwem Europy

07-03-2019
Nagroda za rozwój dla Turku

Nagroda za rozwój dla Turku

19-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama