Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

22°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Złoty Kamil w K 1

Złoty Kamil w K 1
 

W dniu 19 maja 2012 roku na zabytkowych obiektach Warszawskiego Klubu Sportowego Legia odbył się Ogólnopolski Turniej K-1. Sędzią głównym był znany szkoleniowiec kickboxingu Maciej Zapałowski z Polskiego Związku Kickboxingu.

Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym i technicznym wiele walk zakończyło się przed czasem lub poprzez KO. Reprezentacja Turku w składzie Kamil Więcławek, Daniel Pakuła, Rafał Gębalski Damian Bartczak swój występ może zaliczyć do bardzo udanych.

reklama

Kamil Więcławek wygrał wszystkie swoje walki na punkty i został zwycięzcą swojej kategorii wagowej do 67 kg , drugi był Daniel Pakuła do 71 kg. Dobrze też spisali się pozostali debiutujący zawodnicy pokazując hart ducha i niesamowitą odporności na ciosy i kopnięcia oraz dobre wyszkolenie technicznego.

Sportowcom towarzyszył Prezes Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku sensei Dariusz Jasiakiewicz 4 dan. Honorowym gościem tej imprezy był wielokrotny mistrz Polski i  Europy w Kyokushin karate i wielokrotny Mistrz Świata zawodowców w  Kickboxingu Marek Piotrowski.

Materiał prasowy

Złoty Kamil w K 1

Podobne artykuły

Szkoleniowcy z KSiSW na zgrupowaniu w...

Szkoleniowcy z KSiSW na zgrupowaniu w Europejskim...

16 mrz.
Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11-03-2020
Malanowscy przedsiębiorcy przeszkoleni

Malanowscy przedsiębiorcy przeszkoleni

17-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama