czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Mocna drużyna młodzików TTC

Mocna drużyna młodzików TTC
 

Ze zdobytym pucharem i indywidualnymi trofeami odwiedziła Starostę Tureckiego najlepsza drużyna 53. Małego Wyścigu Pokoju.

Zawodnicy Turkowskiego Towarzystwa Cyklistów w składzie: Dawid Czubak, Tobiasz Tończyk, Bartosz Kuśmirek oraz Piotr Czerwiński, wykręcili w tych zawodach bardzo dobre czasy i dzięki temu, jako drużyna, zdobyli pierwsze miejsce.

reklama

Zwycięstwo jest nie lada osiągnięciem kolarzy z Turku, ponieważ Mały Wyścig Pokoju składał się z IV etapów rozgrywanych w czterech wielkopolskich miejscowościach. W kategorii młodzik wystartowało w nim 44 zawodników z dziewięciu drużyn. 

Ostatni runda wyścigu rozegrana była w Tarnowie Podgórnym, gdzie podsumowano zawody. Oprócz sukcesu drużynowego indywidualnie czwarte miejsce zajął Dawid Czubak. Ponadto Dawid jest tegorocznym brązowym medalistą Mistrzostw Wielkopolski.

Za pracę włożoną, przez zawodników i trenera, w zdobycie tak cennego dla Powiatu Tureckiego sukcesu podziękował młodym kolarzom Starosta Turecki Zbigniew Bartosik. Podczas spotkania, chłopcy opowiadali również o swoich wynikach uzyskanych podczas innych wyścigów oraz codziennych treningach.

reklama

Wszystkich chcących zobaczyć puchar zawodników zapraszamy na halę widowiskowo-sportową przy Gimnazjum nr 2 w Turku.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

27 kw.
Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

17 kw.
Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic....

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic. Komunikat PGKiM

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama