Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

„Gmina Turek” najlepsza w kat. + 35 lat

„Gmina Turek” najlepsza w kat. + 35 lat - Źródło: sxc.hu / Sanja Gjenero
Źródło: sxc.hu / Sanja Gjenero 

16 czerwca br. po raz pierwszy w naszej gminie rozegrano turniej piłki nożnej w kategorii powyżej 35 lat. Zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie piłkarskie zmagania, które odbyły się na kompleksie Moje Boisko – Orlik 2012 w Miłaczewie były jednocześnie eliminacjami regionalnymi Ogólnopolskie Ligi Mistrzów Orlika.

W szranki stanęły 4 drużyny „oldboyów”, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Mimo lejącego się tego dnia żaru z nieba  na boisku nie zabrakło efektownych zagrań i bramek, których nie powstydzili by się zawodnicy występujący podczas EURO 2012. Gospodarze sobotniego turnieju, a więc zespół Oldboy Malanów okazał się dla swoich przeciwników równie „gościnny” jak nasza piłkarska reprezentacja podczas polsko-ukraińskich mistrzostw, dzięki czemu to 2 przyjezdne drużyny zagrały w meczu decydującym o ostatecznym tryumfie. W końcowym rozrachunku zdecydowanym zwycięzcom rywalizacji okazała się drużyna pod nazwą „Gmina Turek”, która wygrała wszystkie mecze. Duża w tym zasługa Dawida Klechy – który dla mistrzowskie drużyny zdobył 7 bramek, za co został uhonorowany statuetką króla strzelców.

reklama

Po zakończeniu zmagań wszystkie zespoły otrzymały z rąk Gerarda Krzeszewskiego – wójta gminy Malanów oraz Ireneusza Augustyniaka – przewodniczącego rady gminy w Malanowie pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Zainicjowane w gminie Malanów rozgrywki piłkarskie w kat + 35 lat spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem, co utwierdziło organizatorów w przekonaniu, że był to dobry pomysł i warto, aby tego typu turniej na stałe zagościł w kalendarzu imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie. Już dziś zapraszamy więc pasjonatów piłki nożnej na przyszłoroczne piłkarskie zmagania Oldboyów.  

Wyniki spotkań turniejowych:

Sołectwo Czachulec – Dream Team 0:8
Gmina Turek – Oldboy Malanów 2:1
Sołectwo Czachulec – Gmina Turek 1:8
Dream Team – Oldboy Malanów 1:1
Sołectwo Czachulec – Oldboy Malanów 1:3
Dream Team – Gmina Turek 0:3

Materiał prasowy OSiR w Malanowie

reklama

Podobne artykuły

Strzelali bramki na Orliku w Smulsku. Turniej...

Strzelali bramki na Orliku w Smulsku. Turniej piłki...

25 lip.
Druhowie z OSP Gąsin na pierwszym miejscu w...

Druhowie z OSP Gąsin na pierwszym miejscu w Przykonie

24 st.
Dzień Chłopaka, Dzień Ziemniaka i Turniej Piłki...

Dzień Chłopaka, Dzień Ziemniaka i Turniej Piłki...

05-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama